ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Кримська платформа» стане майданчиком, який консолідує міжнародні зусилля з деокупації Криму

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Листопада 2020, 9:41

«Кримська платформа» стане майданчиком, який консолідує міжнародні зусилля з деокупації Криму. Також її головним завданням буде збереження питання Криму на порядку денному.

Про це в ефірі програми «На самом деле: Крым» на телеканалі «Дом» розповів Постійний представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич, повідомляє UA.TV

– У «Кримській платформі» головне – щоб питання Криму постійно було на порядку денному. Росія дуже хоче, щоб питання Криму замовчувалось і не обговорювалося. Мені здається, що великий представницький саміт, який ми проведемо в Києві, запустить постійний процес. Тобто дуже важливо, щоб «Кримська платформа» – це був не один саміт, не один день гарного заходу, а постійний процес, який матиме кілька векторів, – розповів український дипломат.

Зокрема, за словами Антона Кориневича, «Кримська платформа» передбачатиме роботу на рівні очільників держав та урядів.

– Це робота на рівні глав держав і глав урядів, робота на рівні міністерств закордонних справ, проведення тематичних форумів і засідань. У цій формі будуть обговорювати усі ключові питання, які стосуються Криму: права людини, мілітаризація, безпека, екологія. І практичні питання, такі як санкції, теж будуть обговорюватися, – підкреслив Антон Кориневич.

Читайте нас в Telegram
Ворог 25 разів атакував на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби кількість атак агресора по всьому фронту становить 62.

Ворожий дрон впав на Національному військовому кладовищі під час церемонії поховання
Ворожий дрон впав на Національному військовому кладовищі під час церемонії поховання

Сьогодні російські війська вчинили цинічний акт тероризму під час церемонії поховання на території Національного військового меморіального кладовища.

Ворог скинув п’ять авіабомб на Краматорськ, щонайменше дві людини загинули
Ворог скинув п’ять авіабомб на Краматорськ, щонайменше дві людини загинули

Сьогодні опівдні росіяни скинули на місто Краматорськ п’ять авіабомб. Щонайменше дві людини загинули і троє дістали поранення.

За гроші обіцяв виключати військовозобов’язаних із розшуку: викрито жителя Хмельницького
За гроші обіцяв виключати військовозобов’язаних із розшуку: викрито жителя Хмельницького

Працівники ДБР за сприяння СБУ повідомили про підозру жителю Хмельницького, який за гроші обіцяв виключати військовозобов’язаних із розшуку в системі «Оберіг».

«В хутірець зайшов „ванька“-флаговтик» — на Гуляйпільському напрямку росіяни кидають сотні своїх солдатів на убій
«В хутірець зайшов „ванька“-флаговтик» — на Гуляйпільському напрямку росіяни кидають сотні своїх солдатів на убій

На Гуляйпільському напрямку ворог змушений залучати до атак морських піхотинців та десантників.

Російська армія в березні застосувала найбільшу з початку року кількість КАБів
Російська армія в березні застосувала найбільшу з початку року кількість КАБів

Окупаційна російська армія збільшує кількість авіаційних ударів по Україні, не маючи бажаних успіхів на фронті.

ВАКАНСІЇ
Рядова посада в ППО,військовослужбовець

від 121500 до 126000 грн

Краматорськ, Донецька область

Розвідник

від 45000 до 110000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

Радіотехнік, інженер (НРК, БПЛА)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

123 ОБрТрО

Оператор-топогеодезист, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Старший майстер, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

Військовий капелан

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

--- ---