Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Як повідомили кореспонденту АрміяInform у Одеському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, у межах осінньої призовної кампанія 2020 з обласного збірного пункту уже відправлено понад 370 юнаків. Це 50 відсотків від запланованої кількості.
Мешканців Одеської області направляють не лише до лав Збройних Сил України, а й на строкову службу в Національній гвардії України, Державній прикордонній службі та Державній спеціальній службі транспорту.
За словами голови військово-лікарської комісії Ірини Бошкової, призовна кампанія в області проводиться з дотриманням усіх протиепідемічних заходів. Зокрема, призовників тестують на COVID-19, проводять температурний скринінг, на призовних дільницях усі зобов’язані носити маски та дотримуватись норм соціального дистанціювання.
Також в обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки вкотре наголосили, що строковиків не направлятимуть до району проведення операції Об’єднаних сил.
Фото: пресслужба Одеського обласного ТЦК та СП
Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.
Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.
Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.
Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.
Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.
Водій-механік БМП
від 45000 до 110000 грн
Дніпро
Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….