ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ООН за шість років надала постраждалим від війни на Донбасі допомогу на 500 мільйонів доларів

Новини Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Жовтня 2020, 15:46

Організація Об’єднаних Націй протягом останніх шести років для надання гуманітарної допомоги постраждалому від російської агресії в Україні населенню виділила понад  пів мільярда доларів США. Про це повідомляється на сторінці Кабінету Міністрів України у Facebook.

«Впродовж 2014–2020 років у рамках планів гуманітарного реагування ООН на цілі гуманітарної допомоги постраждалому населенню в Україні було залучено понад 0,5 млрд дол.», – поінформували в уряді.

Зазначається, що в контексті подолання гуманітарних наслідків агресії РФ Україна співпрацює з установами ООН, зокрема, з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців, Управлінням з координації гуманітарних питань, Програмою розвитку ООН, Міжнародною організацією з міграції, Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Фондом ООН у галузі народонаселення, Дитячим фондом ООН тощо.

Крім того, за даними Кабміну, згідно з Планом гуманітарного реагування ООН в Україні на 2020 рік, передбачається допомогти понад 2 млн громадян, які постраждали внаслідок бойових дій, і станом на 22 жовтня на ці потреби мобілізувала 82 млн доларів США.

Також в уряді проінформували, що відповідно до Рамкової програми партнерства на 2018–2022 роки, упродовж п’яти років організації системи ООН планують залучити майже 675 млн доларів США на допомогу Україні. Йдеться про економічний розвиток, соціальний захист, демократичне врядування, а також підтримку щодо відновлення Донбасу.

Читайте нас у Facebook
165 днів на позиції: поки боєць «Кубік» був на виході, у нього народилася онука
165 днів на позиції: поки боєць «Кубік» був на виході, у нього народилася онука

Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.

«Спершу був шок, а тепер — тільки азарт»: колишні жінки-ув’язнені вчаться нищити ворога дронами
«Спершу був шок, а тепер — тільки азарт»: колишні жінки-ув’язнені вчаться нищити ворога дронами

Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.

Ворог спробував атакувати українські позиції поблизу острова Білогрудий — Генштаб ЗСУ
Ворог спробував атакувати українські позиції поблизу острова Білогрудий — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.

Одному заїхав ногою в обличчя і другий здався: як «Джокер» та «Мессі» голіруч поповнили обмінний фонд
Одному заїхав ногою в обличчя і другий здався: як «Джокер» та «Мессі» голіруч поповнили обмінний фонд

Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.

Три доби без їжі, води та зв’язку: під Гришиним здалася у полон групу окупантів
Три доби без їжі, води та зв’язку: під Гришиним здалася у полон групу окупантів

Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.

Сезон полювання: зенітники збивають російські дрони зі стрілецької зброї
Сезон полювання: зенітники збивають російські дрони зі стрілецької зброї

Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.

ВАКАНСІЇ
Фельдшер

від 21500 до 25000 грн

Чернівці

Державна прикордонна служба України

Кочегар

від 12600 до 12600 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Стрілець – санітар

від 21000 до 121000 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

Начальник циклової комісії (621 ОНБ)

від 28000 до 28000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

Оператор відділення управління ППО (ЗСУ)

від 20000 до 70000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Сержант-інструктор навчальної роти

від 25000 до 55000 грн

Раденськ, Херсонська область

--- ---