Спочатку танкісти бригади двома влучними пострілами з баштової гармати Т-64 знищили ворожу «мотолигу», а потім бронетранспортер зі знаменитим античним іменем «Буцефал» ліквідував залишки…
Увечері 25 вересня на Харківщині при заході на посадку в аеропорту міста Чугуєва розбився літак Ан-26 Повітряних Сил Збройних Сил України. Крім екіпажу, на борту перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил ЗС України.
АрміяInform стежить за хронологією подій:
Командування Повітряних Сил заявило, що літак Ан-26Ш (бортовий номер 76), який зазнав аварії на Харківщині, тільки цього року отримав продовження строку експлуатації підприємством-виробником.
***
Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак повідомив, що 25 вересня військові льотчики мали дозвіл виконувати навчальні польоти до 23:00. Одразу ж після трагедії було організовано співпрацю з усіма компетентними органами.
***
За інформацією ДСНС, на місці авіакатастрофи літака Ан-26 на Харківщині знайшли тіло ще одного загиблого, пошуки двох осіб продовжуються.
***
Попередній аналіз свідчить, про те, що скоріш за все літак зачепився крилом за землю і після цього машина впала, повідомив Міністр оборони України Андрій Таран під час спілкування з журналістами на місці катастрофи літака Ан-26Ш.
***
На місці трагедії перебувають Міністр оборони України Андрій Таран та Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Руслан Хомчак. Район авіакатастрофи оточено, створено оперативний штаб, організовано місця для розміщення родичів, надається медична та психологічна допомога.
***
Голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер повідомив, що перед катастрофою військового літака Ан-26 в Харківській області пілот заявив, що у судна відмовив лівий двигун.
***
В Харківській області та у місті Львів 26 вересня оголошено День жалоби за загиблими в авіакатастрофі Ан-26. Були підписані відповідні розпорядження.
***
ЄС, Канада та ще сім країн висловили співчуття через катастрофу літака ЗСУ на Харківщині.
***
За фактом падіння військового літака Ан-26 Повітряних Сил ЗСУ на Харківщині розпочато кримінальне провадження щодо порушення правил польотів та підготовки до них, що спричинило катастрофу та тяжкі наслідки (ст. 416 КК України).
***
Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак висловив щирі співчуття рідним та близьким загиблих в авіакатастрофі навчально-тренувального літака Ан-26 Повітряних Сил Збройних Сил України.
***
На виконання доручення Президента створено Державну комісію під головуванням Віцепрем’єр-міністра Олега Уруського для якнайшвидшого з’ясування обставин падіння літака на Харківщині та надання необхідної допомоги постраждалим.
***
Президент Володимир Зеленський заявив, що у суботу прибуде на Харківщину, де ввечері 25 вересня розбився військовий літак з курсантами Харківського національного університету Повітряних сил.
***
На Харківщині, в Чугуївському районі, сталась авіаційна катастрофа літака Ан-26 (б/н 76) Повітряних Сил ЗС України. Окрім екіпажу, на борту літака перебували курсанти Харківського університету Повітряних Сил ЗС України. Є загиблі та травмовані, повідомили в Командуванні ПС ЗСУ.
@armyinformcomua
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з начальником ГУР МОУ генерал-лейтенантом Кирилом Будановим і запропонував йому очолити Офіс Президента України.
Для збереження життя командира «Російського добровольчого корпусу» у складі «Спецпідрозділу Тимура» ГУР МО України та викриття ворожої агентурної мережі, воєнні розвідники провели складну багатоетапну спецоперацію, під час якої було інсценовано його загибель.
На Південно-Слобожанському напрямку росіяни давно відмовилися від застосування важкої техніки і атакують виключно піхотними групами.
Спецпризначенці «Альфи» Служби безпеки України за останні два тижні ударними БПЛА та іншими вогневими засобами уразили 45 російських ББМ, п’ять складів боєприпасів, два склади пально-мастильних матеріалів та понад 2100 окупантів.
Бійці 33-го окремого штурмового полку Сухопутних військ і 24-го окремого штурмового полку «Айдар» провели ударно-пошукові дії й зачистили російський бліндаж.
Служба зовнішньої розвідки України попереджає про продовження спеціальної операції кремля зі зриву мирних переговорів за посередництва США.
Начальник компресорної станції, військовослужбовець
від 20000 до 25000 грн
Васильків
Військова частина А1789
Спочатку танкісти бригади двома влучними пострілами з баштової гармати Т-64 знищили ворожу «мотолигу», а потім бронетранспортер зі знаменитим античним іменем «Буцефал» ліквідував залишки…