ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Триває з’ясування причин та обставин катастрофи літака Повітряних сил ЗС України Ан-26Ш

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Вересня 2020, 10:15

За оперативною інформацією Командування Повітряних сил ЗС України, на місці падіння літака працює Державна комісія, що з’ясовує обставини та причини катастрофи літака Ан-26Ш, повідомляє Міністерство оборони України.

На місці перебувають, зокрема, Міністр оборони України Андрій Таран та Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Руслан Хомчак.

Тривають пошукові роботи, ведуться слідчі дії, працюють військові інженери, які наразі встановлюють попередні причини катастрофи.

Район авіакатастрофи оточено, створено оперативний штаб, організовано місця для розміщення родичів, надається медична та психологічна допомога.

Станом на зараз знайдено бортові самописці, вони вціліли, наразі з літака їх ще не вилучено.

Як вже повідомлялося, на борту літака Ан-26Ш перебувало 27 осіб — семеро членів екіпажу та двадцять курсантів. Внаслідок трагедії загинули 25 військовослужбовців, двох курсантів госпіталізовано. Один із курсантів перебуває у стані середньої тяжкості в лікарні м. Чугуїв. Інший — у вкрай важкому стані, лікарі борються за його життя в одній з лікарень міста Харкова.

Міністерство оборони України, Генеральний штаб ЗС України, а також увесь особовий склад Збройних Сил України висловлює глибокі співчуття рідним, близьким, а також побратимам загиблих.

Вічна пам’ять..

Читайте нас в Telegram
У Лимані СБУ знищила ворожого розвідника «Шамана», який ховався в підвалі російської агентки

У Лимані на Донеччині викрили ворожу агентку, яка переховувала у себе військового рф та коригувала удари противника по Силах оборони.

«Технології не стоять на місці, кілзона розширюється»: зона ураження дронів на фронті вже сягає 30–35 км
«Технології не стоять на місці, кілзона розширюється»: зона ураження дронів на фронті вже сягає 30–35 км

Ворог не припиняє активних штурмових дій як на Куп’янщині, так на Покровському напрямку. Кілзона безперервно збільшується.

«Машини на відкат! Щось горить попереду»: як FPV-дрони перетворюють Дружківку на місто небезпечних маршрутів
«Машини на відкат! Щось горить попереду»: як FPV-дрони перетворюють Дружківку на місто небезпечних маршрутів

У Дружківці життя триває, але звичайна поїздка містом дедалі частіше відбувається під загрозою FPV-дронів.

«Гвоздика» не доїхала до позиції: десантники уразили російську САУ на Слов’янському напрямку
«Гвоздика» не доїхала до позиції: десантники уразили російську САУ на Слов’янському напрямку

Російська самохідна артилерійська установка 2С1 «Гвоздика» не встигла дістатися вогневої позиції на Слов’янському напрямку.

Полк «Скеля» провів у Дніпрі урочисту присягу до Дня Героїв
Полк «Скеля» провів у Дніпрі урочисту присягу до Дня Героїв

У Дніпрі 425-й окремий штурмовий полк «Скеля» провів урочистий захід з нагоди Дня Героїв, під час якого військовослужбовці полку склали присягу.

«Азов» відрізає Маріуполь від ворожої логістики
«Азов» відрізає Маріуполь від ворожої логістики

Завдяки далекобійним дронам Сили оборони беруть під вогневий контроль ключові маршрути постачання для угруповання РФ на півдні України.

ВАКАНСІЇ
SMM-менеджер 22 ОМПБ

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Операційна сестра, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Військова частина А4615

Механік, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Водій-машиніст екскаватора, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Керівник підрозділу цифрової трансформації командування Сил ТрО

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

--- ---