Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
У Дніпрі відбувся шаховий турнір для ветеранів АТО/ООС та їхніх рідних. Про це повідомили організатори заходу – Дніпропетровська облдержадміністрація та Федерація шахів Дніпра.
Як повідомив суддя турніру Олексій Хрущов, змагання проходили за круговою системою – всі учасники мали змогу зіграти партію один із одним.
«Для турніру ми обрали гру в форматі бліц – це шахи з обмеженим часом. Кожному гравцю дається 5 хвилин із додаванням 5 секунд за кожен зроблений хід. Загалом – 7 турів. У змаганнях визначили трьох переможців. Вони отримали медалі, грамоти й призи. Найсильнішим шахістом виявився Володимир Тушинський», – зазначив Олексій Хрущов.
Уперше свої сили на турнірі спробував учасник АТО Сергій Мачульський.
«Грати в шахи мене навчив дідусь. Це наш сімейний звичай, прояв мудрості, сили, логіки. Раніше грав на любительському рівні, а тепер уперше вирішив спробувати сили на турнірі. Дякую, що зробили такі змагання. Для людей, які повернулися з війни, важливо знати, що про них турбуються», – каже Сергій Мачульський.
В.о. начальника управління з питань учасників АТО облдержадміністрації Олександр Чумак розповідає, що шаховий турнір – це частина заходів із реабілітації та соціалізації колишніх бійців та членів їхніх родин.
«Цього року плануємо й інші активності для родин бійців АТО/ООС. У серпні – запливи на каяках, у вересні – спартакіаду, в жовтні – турнір зі стрільби з лука. Люди спілкуються, отримують задоволення від нових навичок та перемог», – зазначив Олександр Чумак.
Фото – ОДА
Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.
Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.
Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.
Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.
Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.
Лікар-невропатолог (військова служба)
від 25000 до 25000 грн
Харків
Державна прикордонна служба України
Механік-водій
від 20000 до 120000 грн
Петропавлівка
Другий відділ Синельниківського РТЦК та СП (відділення рекрутингу)
Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів
від 20000 до 120000 грн
Дніпро
128 ОБр Сил ТрО
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….