ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Японія провела «тест-драйв» новітніх танків «Type 10»

Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 22 Липня 2020, 15:41

Сили Самооборони Японії провели навчання з застосуванням танків «Type 10». Розробка компанії Mitsubishi Heavy Industries в перспективі повинна замінити танки «Type 74» і доповнити парк машин «Type 90», інформує Мілітарний портал.

Основна увага при конструюванні «Type 10» була приділена поліпшеним можливостям в області командування і бойового управління, рухливості, а також надійного захисту.

Прототип танка вперше був показаний у 2008 році, а був прийнятий на озброєння він у 2012 році, проте подробиці його внутрішнього устрою досі були невідомі широкому загалу.

Основний бойовий танк «Type 10» озброєний 120-міліметровою гладкоствольною гарматою L44, 7,62-міліметровим кулеметом «Тип 64» і 12,7-міліметровим кулеметом M2 HB.

Корпус бронемашини захищений модульною керамічною композитною бронею, а за допомогою установки додаткових елементів можна гнучко змінювати рівень захисту танка.

Танк оснащується 4-тактним 8-циліндровим дизельним двигуном потужністю 1200 кінських сил з водяним охолодженням.

Вартість однієї одиниці становить приблизно $ 6,5 млн.

Хоча за складом озброєння і рухливості новий танк відповідає танку «Type 90», проте за габаритами та масою він значно менше.

Основною претензією японських військових до «Type 90» були його масогабаритні характеристики, які перешкоджають вільному перевезенню його по залізниці та самостійному пересуванню по дорогах всередині країни.

За наявною інформацією, танк оснащений електронною системою C4I, що поєднує можливості управління, наведення, зв’язку і розвідки. Система дозволяє здійснювати автоматичний обмін інформацією між танками.

За твердженням представника Міністерства оборони, система керування вогнем танка дозволяє ефективно боротися не тільки з великими, але і з дрібними рухливими цілями.

Танк «Type 10» виконаний по класичній компоновці, його екіпаж складається з трьох осіб – механік-водій, розміщений в передній частині корпусу, а також навідник і командир машини в башті.

Машина оснащена автоматом заряджання, розташованим в кормовій ніші вежі. Завдяки гідропневматичній підвісці, танк може змінювати кліренс і нахилятися на лівий або правий борт. Максимальна швидкість – близько 70 км/год.

Підготувала Яна Задубінна для АрміяInform

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Ракети до Patriot надійдуть зі складів партнерів: для української ППО «Рамштайн» став проривним
Ракети до Patriot надійдуть зі складів партнерів: для української ППО «Рамштайн» став проривним

Засідання Контактної групи з питань оборони України стало проривним для посилення української ППО та співпраці з партнерами у сфері виробництва озброєння.

Ракети для ППО та енергетика — Володимир Зеленський провів у Мюнхені низку важливих зустрічей
Ракети для ППО та енергетика — Володимир Зеленський провів у Мюнхені низку важливих зустрічей

У п’ятницю, 13 лютого, Президент України Володимир Зеленський провів у Мюнхені низку важливих зустрічей зі своїми іноземними партнерами.

В Одесі внаслідок нічної атаки рф загинула жінка
В Одесі внаслідок нічної атаки рф загинула жінка

Внаслідок російської повітряної атаки на Одесу у ніч на суботу, 14 лютого, загинула мирна мешканка.

Ворог атакував Україну ракетою Іскандер-М та 112 ударними БПЛА
Ворог атакував Україну ракетою Іскандер-М та 112 ударними БПЛА

У ніч на суботу, 14 лютого, російські окупаційні війська запустили по Україні балістичну ракету Іскандер-М та 112 ударних БПЛА.

Пам’яті лейтенанта Петра Батьківського
Пам’яті лейтенанта Петра Батьківського

Боровся за те, аби донька жила в європейській незалежній Україні.

Президент нагородив українського скелетоніста Владислава Гераскевича орденом Свободи
Президент нагородив українського скелетоніста Владислава Гераскевича орденом Свободи

У п’ятницю, 13 лютого, Президент України Володимир Зеленський зустрівся у Мюнхені зі скелетоністом, членом національної олімпійської збірної Владиславом Гераске

ВАКАНСІЇ
Начальник групи, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Електрик-дизеліст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Старі Кодаки, Дніпропетровська область

Водій

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

81 ОДШБ

Оператор-дешифрувальник (БПЛА)

від 50000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)

Командир взводу, офіцер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Офіцер служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 28000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

--- ---