ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна восени одночасно з навчаннями армії РФ проведе на півдні стратегічні командно-штабні навчання “Об’єднані зусилля 2020”, – Андрій Таран

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Липня 2020, 12:59

Керівництво Міністерства оборони та Збройних сил України планують проведення в останній декаді вересня 2020 р. стратегічних командно-штабних навчань “Об’єднані зусилля 2020”, тоді ж, коли РФ проводитиме свої навчання “Кавказ 2020”, заявив міністр оборони України Андрій Таран.

“Водночас з урахуванням накопичення військ під приводом підготовки до стратегічних навчань “Кавказ 2020” керівництвом Міністерства оборони та Збройних сил України планується в той же час, на останню декаду вересня, проведення стратегічних командно-штабних навчань “Об’єднані зусилля 2020″. У межах цих навчань нами планується перевірити можливість Генерального штабу в новій J-структурі діяти відповідно до стандартів НАТО”, – сказав міністр в ході години запитань до уряду у Верховній Раді в п’ятницю, передає Інтерфакс-Україна.

Таран додав, що планується також перевірити здатність організовувати взаємодію з пунктами управління збройних сил НАТО.

“Планується проведення не лише командно-штабних навчань, а в рамках проведення цих стратегічних командно-штабних навчань буде перевірено бойову готовність, буде проведено бойові стрільби зенітно-ракетних комплексів, з літаками Військово-повітряних сил, з певними підрозділами і військовими частинами Сухопутних військ, а також інших військових формувань на наших полігонах, які розташовані на півдні України”, – розповів міністр оборони.

Таран додав, що Україна очікує, що представники країн-членів НАТО зможуть взяти участь у цих навчаннях.

“Ця асиметрична відповідь, за нашою оцінкою, по-перше, покаже готовність ЗСУ до надання гідної відсічі будь-яким спробам з боку РФ загострити ситуацію або розпочати масштабні бойові дії”, – наголосив він, додавши, що наразі Міноборони України не фіксує реальної підготовки ЗС РФ до збройного наступу в період проведення навчань “Кавказ 2020”.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Окупанти атакували Запоріжжя авіабомбами, є загиблі та поранені
Окупанти атакували Запоріжжя авіабомбами, є загиблі та поранені

Вдень 14 березня російські військові скинули чотири керовані авіабомби на житлові квартали Запоріжжя.

Склади та скупчення піхоти — артрозвідники «Чорного лісу» показали результати ударів по ворогу
Склади та скупчення піхоти — артрозвідники «Чорного лісу» показали результати ударів по ворогу

Військові 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки «Чорний ліс» уразили склади та місця скупчення російських військових.

«Підрозділу FPV-перехоплювачів суттєво додалося роботи»: на Костянтинівському напрямку масово збивають ворожі дрони
«Підрозділу FPV-перехоплювачів суттєво додалося роботи»: на Костянтинівському напрямку масово збивають ворожі дрони

З поліпшенням погодних умов росіяни суттєво наростили інтенсивність застосування FPV-дронів на Костянтинівському напрямку.

Володимир Зеленський у День добровольця відзначив нагородами українських воїнів і родини полеглих
Володимир Зеленський у День добровольця відзначив нагородами українських воїнів і родини полеглих

Володимир Зеленський у День добровольця відзначив нагородами українських воїнів і родини полеглих.

«Підрозділи забезпечення відправляли в штурми»: на Слов’янському напрямку ворог «обнулив» ресурс живої сили
«Підрозділи забезпечення відправляли в штурми»: на Слов’янському напрямку ворог «обнулив» ресурс живої сили

Окупанти практично повністю вичерпали попередній особовий склад на Слов’янському напрямку і були змушені кидати в штурми солдатів з підрозділів забезпечення.

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець, водій-заправник

від 20000 до 22000 грн

Київ

Військова частина А2788

Медсестра, медбрат (ЗСУ)

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Діловод, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Харків

Харківський зональний відділ ВСП

Молодший медичний персонал (санітар, фельдшер)

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Розвідник-навідник 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Старший бойовий медик, військовослужбовець ЗСУ

від 20800 до 23000 грн

Ніжин, Чернігівська область

--- ---