ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Бойовики дали гарантії безпеки для гасіння пожеж у Луганській області

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Липня 2020, 17:30

Письмове підтвердження гарантій очікується найближчим часом, повідомляє РБК-Україна.

Українська сторона на засіданні Тристоронньої контактної групи отримала гарантії режиму безпеки для ліквідації пожеж у Луганській області.

Про це в коментарі РБК-Україна повідомив перший заступник голови української делегації ТКГ Олексій Резніков.

За його словами, на засіданні ТКГ (Україна, Росія, ОБСЄ) українська делегація звернулася з проханням встановити гарантії безпеки для польотів авіації Держслужби з надзвичайних ситуацій для гасіння пожеж в Луганській області поблизу лінії розмежування.

– Дане звернення гуманітарного характеру було повністю підтримано Координатором ТКГ – представником ОБСЄ і було надалі узгоджено учасниками засідання. Письмове підтвердження гарантій очікується найближчим часом, – повідомив Резніков.

Зазначимо, перемовини розпочалися о 13:00. Це вже третє засідання ТКГ, яке відбувається за участі переселенців з ОРДЛО у складі української делегації.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Затримала ворожого інформатора, який допомагав рф готувати прорив на Харківщині

Затримала ворожого інформатора, який допомагав рф готувати прорив на Харківщині

Ним виявився 62-річний мешканець Ізюма, який допомагав військовому командуванню рф у підготовці наступальної операції на регіон.

«Були випадки, що КАБами сипали по своїх» — на Покровському напрямку припинилися броньовані штурми, атакують поодинокими піхотинцями

«Були випадки, що КАБами сипали по своїх» — на Покровському напрямку припинилися броньовані штурми, атакують поодинокими піхотинцями

На Покровському напрямку загальна ситуація змінилася — зменшилася кількість механізованих штурмів. Цього тижня «працює» більше ворожа піхота, атакують поодинокі групи.

Цієї ночі було збито/подавлено 101 ворожий БПЛА — Повітряні Сили

Цієї ночі було збито/подавлено 101 ворожий БПЛА — Повітряні Сили

У ніч на 18 листопада (з 20:00 17 листопада) противник атакував чотирма балістичними ракетами «Іскандер-М» з Ростовської та Воронезької обл. – рф та 114-ма ударними БПЛА типу Shahed, «Гербера» і безпілотниками інших типів з напрямків: Курськ, Орел, Міллєрово, Приморсько-Ахтарськ, – рф, Чауда - ТОТ АР Крим, близько 70 із них — «Шахеди».

Десантники розібрали ворожого робота на молекули

Десантники розібрали ворожого робота на молекули

Бійці 46-ї аеромобільної Подільської бригади ДШВ ЗСУ знищили наземний роботизований комплекс окупантів.

Україна формує майбутню модель оборони: міжнародні експерти назвали ключові висновки новітнього дослідження

Україна формує майбутню модель оборони: міжнародні експерти назвали ключові висновки новітнього дослідження

У Києві презентували науково-популярне видання "Стратегічна стійкість України. Експертний огляд".

Не стрілятимуть — пілоти-артилеристи демілітаризували 3 ворожих гармати

Не стрілятимуть — пілоти-артилеристи демілітаризували 3 ворожих гармати

Оператори БПЛА 45-ї артилерійської бригади імені генерала Мирона Тарнавського провели ефективне «демаскування» ворожих гармат.

ВАКАНСІЇ

Стрілець

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Головний спеціаліст, юрист

від 15000 до 15000 грн

Шепетівка

Шепетівський РТЦК та СП

Військовий медик

від 21000 до 21000 грн

Черкаси

Головний центр підготовки особового складу ДПСУ ім. генерал-майора Ігоря Момота

Електрик-моторист в батальйон зв’язку

від 21000 до 50000 грн

Дружківка

Командир стрілецього взводу

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Радіотелеграфіст у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

--- ---