ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Двоє загиблих – наслідок недбальства капітана, який керував стрільбами

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 2 Липня 2020, 12:12

Нелегка доля за смерть і тяжке травмування військовослужбовців очікує капітана Збройних Сил України, який розпочав стрільби на полігоні без дотримання заходів техніки безпеки та належної доповіді про відсутність перешкод для стрільби.

Про це повідомляє пресслужба військової прокуратури Центрального регіону.

Так, військова прокуратура Дарницького гарнізону Центрального регіону України скерувала до суду обвинувальний акт стосовно військової службової особи – старшого керівника стрільб.

«Слідством встановлено, що 04.08.2017 під час проведення навчальних стрільб на території одного з військових полігонів, розташованого на Київщині, старший керівник стрільб не впевнився у відсутності перешкод для стрільби, а також під час стрільби належним чином не стежив за суворим дотриманням заходів безпеки та порядку виконання вогневих завдань згідно з курсом підготовки артилерії. Вказаний капітан ЗСУ, не отримавши доповіді про вибуття військовослужбовців з командно-спостережного пункту, дав дозвіл мінометному розрахунку на постріл зі 120-мм міномета. Через це  відбулося пряме попадання у спостережний пункт, у якому перебував особовий склад. Унаслідок розриву 120-мм міни 2 військовослужбовці загинули на місці та 4 дістали тяжкі тілесні ушкодження», – йдеться в повідомленні.

Орган досудового розслідування дії підозрюваного кваліфікував за частиною третьою статті 425 Кримінального кодексу України. Обвинувальний акт відповідно до вимог ст. 291 КПК України скеровано до суду для розгляду по суті. Санкція ч. 3 ст. 425 КК України передбачає для обвинуваченого покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до семи років.

Підготував Іван Голяченко, АрміяInform

Читайте нас у Facebook
165 днів на позиції: поки боєць «Кубік» був на виході, у нього народилася онука
165 днів на позиції: поки боєць «Кубік» був на виході, у нього народилася онука

Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.

«Спершу був шок, а тепер — тільки азарт»: колишні жінки-ув’язнені вчаться нищити ворога дронами
«Спершу був шок, а тепер — тільки азарт»: колишні жінки-ув’язнені вчаться нищити ворога дронами

Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.

Ворог спробував атакувати українські позиції поблизу острова Білогрудий — Генштаб ЗСУ
Ворог спробував атакувати українські позиції поблизу острова Білогрудий — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.

Одному заїхав ногою в обличчя і другий здався: як «Джокер» та «Мессі» голіруч поповнили обмінний фонд
Одному заїхав ногою в обличчя і другий здався: як «Джокер» та «Мессі» голіруч поповнили обмінний фонд

Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.

Три доби без їжі, води та зв’язку: під Гришиним здалася у полон групу окупантів
Три доби без їжі, води та зв’язку: під Гришиним здалася у полон групу окупантів

Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.

Сезон полювання: зенітники збивають російські дрони зі стрілецької зброї
Сезон полювання: зенітники збивають російські дрони зі стрілецької зброї

Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.

ВАКАНСІЇ
Командир відділення

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Автомеханік

від 22000 до 51000 грн

Дрогобич

Військова частина А1546

Навідник-оператор

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Старший стрілець-оператор

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Моторист-електрик, військовослужбовець

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

--- ---