ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Проблеми родин загиблих воїнів мають вирішуватися першочергово – Сергій Бессараб

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Червня 2020, 11:10

Проблеми визначення статусу та соціального захисту сімей загиблих у АТО, соціальні виплати та лікування стали темою обговорення під час зустрічі Міністра у справах ветеранів України Сергія Бессараба з представниками громадської спілки «Єдина родина України».

Про це повідомляє пресслужба Мінветеранів.

Зазначається, що голови громадських організацій семи областей України прийшли до керівника відомства з проблемами, які тривалий час не вирішують на місцях. Найбільш гострими з них є визначення статусу та соціального захисту сімей загиблих в АТО, соціальні виплати та лікування.

Представники спілки також звернулися до Міністра з пропозицією включити членів спілки до Ради родин загиблих, створеної при Мінветеранів.

Сергій Бессараб висловив співчуття усім родинам загиблих у російсько-українській війні й наголосив, що озвучені проблеми обов’язково будуть розглянуті індивідуально для прийняття конкретних рішень.

Очільник відомства також зазначив, що одним із пріоритетів міністерства залишається вирішення проблем родин загиблих, тому порушені на зустрічі питання будуть обов’язково розглянуті.

Читайте нас в Telegram
165 днів на позиції: поки боєць «Кубік» був на виході, у нього народилася онука

Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.

«Спершу був шок, а тепер — тільки азарт»: колишні жінки-ув’язнені вчаться нищити ворога дронами
«Спершу був шок, а тепер — тільки азарт»: колишні жінки-ув’язнені вчаться нищити ворога дронами

Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.

Ворог спробував атакувати українські позиції поблизу острова Білогрудий — Генштаб ЗСУ
Ворог спробував атакувати українські позиції поблизу острова Білогрудий — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.

Одному заїхав ногою в обличчя і другий здався: як «Джокер» та «Мессі» голіруч поповнили обмінний фонд
Одному заїхав ногою в обличчя і другий здався: як «Джокер» та «Мессі» голіруч поповнили обмінний фонд

Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.

Три доби без їжі, води та зв’язку: під Гришиним здалася у полон групу окупантів
Три доби без їжі, води та зв’язку: під Гришиним здалася у полон групу окупантів

Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.

Сезон полювання: зенітники збивають російські дрони зі стрілецької зброї
Сезон полювання: зенітники збивають російські дрони зі стрілецької зброї

Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.

ВАКАНСІЇ
Водій-стрілець, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Харків

Харківський зональний відділ ВСП

Майстер з ремонту безпілотних авіаційних комплексів

від 25000 до 40000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Водій мінометного розрахунку

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Розвідник, військовослужбовець

від 21500 до 52500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Охоронник у Службу безпеки України

від 43000 до 50000 грн

Київ

Служба безпеки України

Начальник їдальні

від 21400 до 23000 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

--- ---