ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

З 1 липня в столиці призупинять безкоштовний проїзд за посвідченням УБД

Публікації Соціальний захист
Прочитаєте за: 2 хв. 9 Червня 2020, 17:35

Відтепер усі пільгові категорії пасажирів зможуть користуватися муніципальним транспортом  виключно за наявності електронного квитка, повідомляє пресслужба «Київський метрополітен».

Відтак, з 1 липня цього року незалежно від форм власності вводиться в експлуатацію автоматизована система обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва.

Пільгова категорія громадян, яка проживає або працює в столиці (!), може отримати безоплатний електронний квиток – багатофункціональну електронну картку «Муніципальна картка «Картка киянина» відповідно до чинного законодавства.

Якщо у вас є право на пільговий проїзд, однак відсутня «Картка киянина», то після 1 липня 2020 року необхідно оформити електронний документ, який дає право на  пільговий проїзд, або придбати електронний квиток у місцях його реалізації.

Довідково. Муніципальна карта «Картка киянина» – це багатофункціональний електронний платіжний засіб, в будь-якій формі, на будь-якому носії, який містить персональні дані та дає змогу ідентифікувати утримувача картки, за допомогою якого надаються пільги, доплати, допомоги, компенсації, сервіси, послуги та знижки його утримувачам на території міста Києва.

Для того, щоб оформити муніципальну картку «Картка киянина», необхідно звернутись до Ощадбанку.

Увага! Громадяни-мешканці столиці, що отримують пільги з міського бюджету, картку отримують безкоштовно!

Перелік документів для її отримання:

паспорт громадянина України або документ, який його замінює;

довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідальний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);

документи, що підтверджують право на отримання муніципальної картки «Картка киянина» (учнівський квиток, студентський квиток, довідка з місця роботи тощо);

посвідчення, що дає право на пільги, доплати, допомоги, компенсації (у разі наявності);

довідка про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, видану відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб» (у разі наявності).

Гаряча лінія оператора КП «ГІОЦ» 044 366 55 55

 

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Шахтарські дрони — під Покровськом окупантів доводиться видряпувати з-під землі

Шахтарські дрони — під Покровськом окупантів доводиться видряпувати з-під землі

Дронщики 35-ї бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського нищать укриття окупантів в смузі оборони 7 корпусу.

«Під завалами шукають людину»: у Києві тривають рятувальні роботи на двох локаціях

«Під завалами шукають людину»: у Києві тривають рятувальні роботи на двох локаціях

У Києві тривають аварійно-рятувальні роботи після масованої атаки росії.

Не витримали тиску — наші бійці одним дроном захопили в полон двох окупантів

Не витримали тиску — наші бійці одним дроном захопили в полон двох окупантів

Бійці бригади «Рубіж» за допомогою дрона взяли у полон двох російських загарбників на Покровському напрямку.

«Центр Костянтинівки ніхто не зачищає, він наш»: у ЗСУ спростували брехню генералів рф

«Центр Костянтинівки ніхто не зачищає, він наш»: у ЗСУ спростували брехню генералів рф

Командир 19-го армійського корпусу бригадний генерал Олександр Бакулін побував у Костянтинівці та спростував брехню російських генералів про захоплення центру міста.

«Нептун» і «Барс» у дії: Генштаб підтвердив ураження авіазаводу в Таганрозі, нафтобаз і ЗРК С-400

«Нептун» і «Барс» у дії: Генштаб підтвердив ураження авіазаводу в Таганрозі, нафтобаз і ЗРК С-400

У ніч на 25 листопада Сили оборони завдали серії точних ударів по стратегічних об’єктах рф, застосувавши українські крилаті ракети «Нептун» та реактивні БПЛА «Барс».

ВАКАНСІЇ

Бойовий медик

від 20000 до 50000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

оператор БПЛА військовослужбовець

від 20500 до 123000 грн

Харків, Харківська область

Військовослужбовець (не чекай на повістку, а приймай рішення сам)

від 20100 до 125000 грн

Подільськ, Одеська область

Майстер з налаштування БПЛА

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Водій-слюсар (служба за контрактом ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Софіївка

3 відділ Криворізького РТЦК та СП

Інженер автомобільної та бронетанкової служби, діловод

від 10000 до 15000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

--- ---