Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Міжнародна правозахисна організація «Репортери без кордонів» оприлюднила новий щорічний індекс свободи ЗМІ, в якому Україна посідає 96 місце. Роком раніше наша країна була на 102 місці. Таким чином Україна піднялася на 6 позицій, якщо порівнювати з показниками попереднього рейтингу.
Індекс свободи преси містить інформацію про 180 країн світу. Згідно з рейтингом, свобода засобів масової інформації найкраще забезпечена в скандинавських країнах, адже саме ці країни очолюють список – Норвегія, Фінляндія, Данія та Швеція відповідно. До чільної десятки також увійшли Нідерланди, Ямайка, Коста-Рика, Швейцарія, Нова Зеландія та Португалія. США посідає в цьому списку 45 позицію.
Серед колишніх радянських республік, згідно з даними організації «Репортери без кордонів», найкраще свобода преси забезпечена в Прибалтійських країнах – Естонія – 14 позиція, Латвія – 22, Литва – 28. Грузія в цьому рейтингу посідає 60 місце, відразу за нею – Вірменія – 61 позиція. Киргизія – 82-га, Молдова – 91-ша. Як і торік, Росія залишилася на 149 позиції, а Білорусь на 153. Узбекистан, у порівнянні з минулим роком, піднявся на чотири пункти і посідає 156 місце, за ним розташувався Казахстан – 157 позиція. Таджикистан – 161-й, Азербайджан – 168-й і на передостанньому місці світового рейтингу свободи ЗМІ – Туркменістан – 179 позиція.
Найгірше справи зі свободою преси – в Північній Кореї (саме ця країна посідає останню – 180 позицію). До п’ятірки країн, що замикають рейтинг свободи ЗМІ, разом із Північною Кореєю та Туркменістаном увійшли Еритрея, Китай та Джибуті.
Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.
Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.
Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.
Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.
Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.
Гранатометник. Обирай посаду зараз, не чекай поки тебе розподілять!
від 20000 до 120000 грн
Львів, Львівська область
Оператор протитанкових ракетних комплексів
від 50000 до 120000 грн
Ужгород
68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….