ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Із вихованцями Національної академії сухопутних військ зустрівся Герой України Володимир Жемчугов

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Березня 2020, 12:35

Національну академію сухопутних військ відвідав Герой України Володимир Жемчугов. Зустрічав гостя начальник Академії генерал-лейтенант Павло Ткачук, який ознайомив його зі специфікою підготовки офіцерських кадрів для вітчизняного війська й подякував за участь у вихованні захисників України.

Згодом відбулась зустріч Володимира Жемчугова та його дружини Олени, яка координує проєкт «Бранці Кремля», із курсантами й офіцерами видового військового вишу. Військовослужбовці переглянули відеоматеріал про українців – політичних в’язнів, яких утримувала і досі утримує влада Російської Федерації, та про перебування Володимира Жемчугова в полоні в проросійських бандформувань на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей. Також Герой України розповів про життєвий шлях, систему цінностей, поділився з молодими захисниками України досвідом боротьби з окупантами та їхніми поплічниками. Особливу зацікавленість викликала його розповідь про діяльність українського підпілля і партизанського руху на Донбасі.

Володимир Жемчугов передав вихованцям Національної академії та їхнім наставникам чимало друкованих видань, присвячених боротьбі українського народу проти російського агресора.

Завершилась зустріч неформальним спілкуванням та тривалою фотосесією.

Читайте нас у Facebook
Військова історія в почесних найменуваннях: 45-та окрема артилерійська бригада імені генерала Мирона Тарнавського
Військова історія в почесних найменуваннях: 45-та окрема артилерійська бригада імені генерала Мирона Тарнавського

Почесні найменування пов’язують сучасні військові частини з видатними діячами, місцевостями чи визначними подіями української історії.

Перехоплювач Sting збив два ворожих «Шахеди» на відстані 500 км
Перехоплювач Sting збив два ворожих «Шахеди» на відстані 500 км

Встановлено абсолютний світовий рекорд— боєць підрозділу Bulava Президентської бригади збив два ворожих «Шахеди» на відстані 500 км.

Командири зс рф погрожують розправою своїм бійцям — перехоплення ГУР
Командири зс рф погрожують розправою своїм бійцям — перехоплення ГУР

Воєнна розвідка перехопила розмову російського командира з підлеглими штурмовиками в якій — суцільні погрози розправи за відмову виконувати наказ іти в атаку.

Ворог 13 разів атакував на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ
Ворог 13 разів атакував на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби кількість атак агресора по всьому фронту становить 55.

Дронарі СБС нанесли ураження по «Куйбишев Азот» у Тольятті
Дронарі СБС нанесли ураження по «Куйбишев Азот» у Тольятті

Оператори 1-го центру СБС нанесли удар по «КуйбишевАзот» у Тольятті.

Не об’єкт, а гравець: нова геополітична реальність України
Не об’єкт, а гравець: нова геополітична реальність України

Україна сьогодні — це не просто країна, яка обороняється. Це держава, яка змінює правила гри.

ВАКАНСІЇ
Санітарний інструктор, медична сестра, фельдшер

від 20000 до 23000 грн

Полтава

Військова частина 3052 НГУ

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Ужгород, Закарпатська обл/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Офіцер групи психологічного супроводу та відновлення

від 25000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

Гранатометник, військовослужбовець

від 21000 до 63000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---