Ледь помітна на екрані тепловізора жаринка цигаркового недопалку стала тією дрібницею, яка зробила перше бойове застосування інноваційного керованого авіабоєприпасу легендарним моментом…
У Маріуполі пройшов видовищний та сповнений спортивних сюрпризів і досягнень 9-й відкритий турнір Військово-Морських Сил ЗС України з кросфіту. Цього разу в змаганнях взяли участь спортсмени з ВМС, включаючи морську піхоту та морську авіацію, Сухопутних військ, Державної прикордонної служби України, СБУ, Національної поліції та Національної гвардії України. Турнір проводився в рамках проєкту UA Navy Sport, створеного для координації зусиль народу України та українців із-за кордону для допомоги військовослужбовцям та підрозділам Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Координатор проєкту UA Navy Sport Марина Антонюк розповідає, що цей турнір, започаткований 5 років тому за ініціативи на той час старшого матроса Ігоря Руляка, традиційно проводиться двічі на рік. Влітку до участі в ньому запрошуються також цивільні спортсмени. Взимку – виключно військові та представники силових структур.
– Цього разу ми вдруге проводимо турнір у цьому прекрасному приморському місті Маріуполі, – зазначила координаторка. – І можу сказати, що з кожним роком він об’єднує все більше й більше спортсменів. Сьогодні зі всієї України з’їхалося значно більше команд, ніж минулого разу.
Марина Антонюк також зауважила, що ці змагання проводяться з метою подальшого розвитку та популяризації кросфіту, підвищення спортивної майстерності учасників та видовищності кросфіту як спортивної дисципліни, що динамічно розвивається, виявлення найсильніших спортсменів для формування спортивних збірних команд різного рівня, а також популяризації здорового способу життя, залучення молоді та різних верств населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом.
Зі свого боку керівник маріупольського спортивного клубу IRON GYM Денис Попадюк, який гостинно прийняв 9-й турнір, розповів, що змагання складалися з трьох комплексів вправ, трьох етапів. Участь у них взяли чоловіки, в командах по два спортсмени, та жінки, які виступали індивідуально. Отож, разом це – 20 чоловічих команд та 5 спортсменок-жінок.
Перший комплекс складався з двох вправ, які потрібно було зробити з максимальною кількістю повторів. Це – станова тяга штанги вагою 180 кг для чоловіків та 60 кг для жінок, а також бьорпі через бокс – стрибки через ящик висотою 60 см для чоловіків та, відповідно, 50 см – для жінок.
На другому етапі змагань спортсмени змагалися з встановлення повторного максимуму: з взяття та поштовху штанги – чоловіки, та тільки взяття штанги – жінки. Після короткого відпочинку в 1 хвилину спортсмени знову штовхали штангу вагою 60 кг.
Третій комплекс, і він же – фінал, розпочався з так званих кардіотренажерів. За правилами турніру, чоловіки і жінки спочатку виконували вправу Air Bike – крутили велосипед, при цьому чоловікам було необхідно «спалити» 50, а жінкам – 20 калорій. Після цього – підтягування на перекладині, для команди чоловіків – 50 разів до грудей, і для жінок – 20 разів до підборіддя. Далі – гребний тренажер, на якому спортсмени-чоловіки спалювали знову ж таки по 50, а дівчата – по 20 калорій. І наостанок – ривок гантелей. У мускулистих чоловічих руках догори здіймалися 30-кілограмові гантелі, дівчата з легкістю підкидали 16-кілограмові.
Із 20 чоловічих команд до фіналу вийшло 6. Варто зазначити, що найбільший рівень підготовки, силу й спортивну майстерність показали представники Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та Національної поліції України. Так, до фіналу вийшло дві з трьох команд львів’ян та три команди з різних підрозділів МВС. Ще однією командою-фіналістом очікувано стали авіатори – команда «Авіація», до складу якої увійшли льотчик бригади морської авіації ВМС та авіаційний технік бригади транспортної авіації Повітряних Сил. До списку фіналістів вони потрапили другими.
У запеклій спортивній боротьбі перше місце серед дівчат виборола представниця Національної поліції України Ольга Микуляк із Києва, а одеситці Євгенії Кубарич із ВМС дістався титул «Міс глядацьких симпатій». Серед спортсменів-чоловіків кращі результати показали патрульні поліцейські зі столиці, друге місце посіли авіатори й «бронза» дісталася команді маріупольських поліцейських «Кросфіт».
Переможці та найяскравіші спортсмени турніру отримали медалі та призи, надані спонсорами турніру. І – залишили на пам’ять свої автографи на прапорі ВМС Збройних Сил України, домовившись зустрітися на наступних змаганнях.
@armyinformcomua
Аудитори канадської компанії MSECB офіційно підтвердили, що «Державний оператор тилу» Міноборони України має ефективну систему управління протидією корупції, що відповідає міжнародним вимогам.
Бійці 132-го окремого розвідувального батальйону ДШВ розпочали тренування у віртуальній реальності, щоб відпрацьовувати дії в умовах, максимально наближених до бойових, та, найголовніше, готувати психіку до стресу, хаосу та інформаційного тиску.
Воїни бригади «Спартан» взяли в полон на Покровському напрямку ще трьох окупантів, серед яких виявився російський наркоторговець, який уже був в українському полоні, але після обміну його знову відправили на війну — і вдруге він шукав спосіб здатися, щоб вижити.
На Оріхівському напрямку після невдалих механізованих штурмів на багі і квадроциклах, окупанти більше не ризикують наступати подібним чином. Адже всі ті рази вони навіть не доїхали до переднього краю Сил оборони.
На Купʼянському напрямку оператори 8-го полку Сил спеціальних операцій провели успішну операцію зі зриву ворожого просування, спершу за допомогою FPV-дронів загнавши окупантів у будівлі, а потім провівши їх зачистку.
На Лиманському напрямку аеророзвідка батальйону «Signum» виявила та знищила укриття ворожих FPV-пілотів, після чого вполювала і мотоцикл, на якому вцілілі окупанти намагалися втекти.
від 50000 до 120000 грн
Київ
Шевченківський РТЦК та СП (Київ)
Ледь помітна на екрані тепловізора жаринка цигаркового недопалку стала тією дрібницею, яка зробила перше бойове застосування інноваційного керованого авіабоєприпасу легендарним моментом…