ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Оборонні закупівлі модернізують за допомогою новітніх технологій

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Лютого 2020, 14:59
Exif_JPEG_420

На фото: директор департаменту тендерних процедур АТ «Укрпошта» Ганна Пясецька

5 лютого в навчальному центрі ДП «Прозорро» проведено тренінг для керівників зацікавлених структурних підрозділів Міністерства оборони та Збройних Сил України, які залучені до процесу розробки та ведення тендерної документації згідно із Законом України «Про публічні закупівлі». Модератором та лектором заходу виступила радник Міністра оборони України Тетяна Коба, повідомляє АрміяInform.

Серед організаторів тренінгу разом із АТ «Укрпошта» та ДП «Прозорро» – Центр оборонних закупівель МО України, створений у рамках програми реформування оборонних закупівель 28 грудня 2019 року.

Основною темою тренінгу стало застосування новітнього типу закупівель – рамкової угоди, з якою учасників тренінгу ознайомила директор департаменту тендерних процедур АТ «Укрпошта» Ганна Пясецька.

На переконання Тетяни Коби, лекція, проведена у ДП «Прозорро», безумовно підвищить рівень знань та розвине навички співробітників департаментів і управлінь оборонного відомства, необхідні для розробки й ведення тендерного процесу. А також знизить потенційно корупційні складові під час здійснення публічних закупівель. У майбутньому навчання з тендерних закупівель у Міноборони поставлять на регулярну основу.

До речі, вибір лектора саме від АТ «Пошта» зовсім невипадковий. З 2017 року ця організація є флагманом України в застосуванні новітніх технологій у публічних закупівлях та зекономила за три роки близько 700 млн гривень.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
165 днів на позиції: поки боєць «Кубік» був на виході, у нього народилася онука
165 днів на позиції: поки боєць «Кубік» був на виході, у нього народилася онука

Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.

«Спершу був шок, а тепер — тільки азарт»: колишні жінки-ув’язнені вчаться нищити ворога дронами
«Спершу був шок, а тепер — тільки азарт»: колишні жінки-ув’язнені вчаться нищити ворога дронами

Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.

Ворог спробував атакувати українські позиції поблизу острова Білогрудий — Генштаб ЗСУ
Ворог спробував атакувати українські позиції поблизу острова Білогрудий — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.

Одному заїхав ногою в обличчя і другий здався: як «Джокер» та «Мессі» голіруч поповнили обмінний фонд
Одному заїхав ногою в обличчя і другий здався: як «Джокер» та «Мессі» голіруч поповнили обмінний фонд

Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.

Три доби без їжі, води та зв’язку: під Гришиним здалася у полон групу окупантів
Три доби без їжі, води та зв’язку: під Гришиним здалася у полон групу окупантів

Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.

Сезон полювання: зенітники збивають російські дрони зі стрілецької зброї
Сезон полювання: зенітники збивають російські дрони зі стрілецької зброї

Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.

ВАКАНСІЇ
Офіцер штабу, зв’язківець

Київ

Річкова флотилія ВМС ЗСУ

Старший оператор радіолокаційної станції

від 22000 до 122000 грн

Геча, Закарпатська область

Водій-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Харків

Косівський РТЦК та СП

Стрілець стрілецького відділення

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Інспектор прикордонної служби (1 кат.), фельдшер

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Офіцер (за напрямком правоохоронної діяльності)

від 20100 до 58000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

--- ---