Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв, заступник командувача військ з територіальної оборони генерал-майор Броніслав Жуковський та представники обласних військових комісаріатів провели координаційну нараду з питань запровадження пілотного проєкту із організації територіальної оборони Херсонської області.
Під час наради були обговорені питання стосовно порядку проведення пілотного проєкту із організації тероборони області, залучення кількості сил і засобів обласної державної адміністрації, інших військових формувань та правоохоронних органів Херсонщини.
Заступник командувача військ оперативного командування «Південь» з територіальної оборони генерал-майор Броніслав Жуковський зазначив, що до цього пілотного проєкту залучатимуться представники та учні навчальних закладів, активісти куренів та роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та активісти «Пласту» Херсонської області.
Під час координаційної наради також були розглянуті питання щодо розміщення військових частин військ територіальної оборони на фондах державної влади та місцевого самоврядування районів Херсонської області.
Також військові обговорили питання стосовно проведення комплексу заходів із організації територіальної оборони з керівниками органів державної влади та місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад Херсонської області, головами сільських та селищних рад.
Пілотний проєкт проводитиметься протягом вересня-жовтня поточного року, під час навчального збору окремої бригади Територіальної оборони.
Оператори 425-го штурмового полку «Скеля» покарали ворожого піхотинця за крадіжку меду з покинутої хати.
Українські оператори безпілотних систем виявили та знищили один із блокпостів російських окупантів на Покровському напрямку.
У четверту річницю визволення Київщини від російських загарбників Повітряні Сили ЗСУ пояснили, чому ворожа армія програла битву за контроль неба над Україною.
Громадянку України засуджено до 15 років позбавлення волі за передачу ворогу координат військових об’єктів у столиці.
У Силах оборони України розповіли про новинки в речовому забезпеченні захисників та найпоширеніші запити військових.
На Дніпропетровщині правоохоронці викрили схему, яка сприяла самовільному залишенню військовими своєї частини.
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….