ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Малахіт», що одночасно супроводжує 200 повітряних цілей, заступає на чергування

Новини Озброєння та військова техніка
Прочитаєте за: 2 хв. 15 Січня 2020, 11:43

Підрозділи харківської радіотехнічної бригади Повітряного командування «Схід» освоюють нові зразки техніки, що, за словами командира частини полковника Віталія Птащенка, у рази підвищить боєздатність підпорядкованих підрозділів.

Так, в окремій радіолокаційній роті бригади, що дислокована на Полтавщині, нещодавно отримала постійну прописку нова РЛС «Малахіт».

– Її бойові та функціональні можливості значно перевищують аналогічні зразки виробництва минулих десятиліть, – зазначив командир підрозділу майор Ігор Городнюк. – Достатньо сказати, що нинішнє обладнання повністю виконано на цифровій базі. Станція дозволяє самостійно виконувати автосупроводження близько 200 цілей, при цьому значно скорочується потреба у додаткових спеціалістах. Окрім того, завдяки мобільності й компактності значно скорочується час на її розгортання та приведення у бойове положення.

Не остання перевага «Малахіту» й у тім, що його елементна база повністю виконана на вітчизняних блоках і деталях. А основою комплексу є автомобільна база КрАЗу, здатна витримати експлуатаційні навантаження у широкому діапазоні температур та несприятливих рельєфних умов.

– Новітнє обладнання та техніка потребують і відповідного до себе ставлення, – продовжує офіцер. – Тому, одразу після отримання станції, особовий склад пройшов курс фахової перепідготовки. І серед перших, хто отримав допуск до її експлуатації, стали військовослужбовці з багаторічним практичним досвідом з-поміж наших воїнів-контрактників. Вони вже готові заступити на бойове чергування на новій станції.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
165 днів на позиції: поки боєць «Кубік» був на виході, у нього народилася онука
165 днів на позиції: поки боєць «Кубік» був на виході, у нього народилася онука

Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.

«Спершу був шок, а тепер — тільки азарт»: колишні жінки-ув’язнені вчаться нищити ворога дронами
«Спершу був шок, а тепер — тільки азарт»: колишні жінки-ув’язнені вчаться нищити ворога дронами

Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.

Ворог спробував атакувати українські позиції поблизу острова Білогрудий — Генштаб ЗСУ
Ворог спробував атакувати українські позиції поблизу острова Білогрудий — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.

Одному заїхав ногою в обличчя і другий здався: як «Джокер» та «Мессі» голіруч поповнили обмінний фонд
Одному заїхав ногою в обличчя і другий здався: як «Джокер» та «Мессі» голіруч поповнили обмінний фонд

Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.

Три доби без їжі, води та зв’язку: під Гришиним здалася у полон групу окупантів
Три доби без їжі, води та зв’язку: під Гришиним здалася у полон групу окупантів

Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.

Сезон полювання: зенітники збивають російські дрони зі стрілецької зброї
Сезон полювання: зенітники збивають російські дрони зі стрілецької зброї

Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.

ВАКАНСІЇ
Військовий зв’язківець

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Діловод, бухгалтер

від 25000 до 55000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Помічник гранатометника

від 20000 до 21000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Токар, війсковослужбовець

від 25000 до 120000 грн

Запоріжжя

Кара-Даг, в/ч 3029

--- ---