ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Соціальному захисту учасників бойових дій на Тернопільщині – особлива увага

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Січня 2020, 13:00

Від початку 2020 року в Тернопільській області дві родини учасників бойових дій отримали нове житло. АрміяInform вже повідомляла, що у рамках державної програми сертифікати на придбання власного помешкання отримав учасник АТО Дмитро Терешкун. Черговим власником сертифікату став Володимир Шпаргалакий, який з 2016 по 2019 роки брав участь у війні на Донбасі.

Доручення Уряду України, який приділяє значну увагу посиленню соціального захисту учасників бойових дій, на Тернопільщині виконав голова облдержадміністрації Ігор Сопель. Він вручив сертифікати на перерахування коштів для придбання житла та подякував мешканцям Тернопільщини, які у скрутний для Батьківщини час стали на її захист.

– Торік компенсації на придбання житла особам з інвалідністю внаслідок війни АТО/ООС І-ІІ групи, учасникам бойових дій області, які брали участь в АТО/ООС, та членам сімей загиблих учасників бойових дій виплачено на загальну суму 6,1 млн гривень, – наголосив Ігор Сопель.

Очільник Тернопільської області також запевнив, що держава і надалі підтримуватиме учасників бойових дій та їхні родини.

 

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Україну вночі було атаковано 141 ударним БПЛА — Повітряні Сили ЗСУ
Україну вночі було атаковано 141 ударним БПЛА — Повітряні Сили ЗСУ

У ніч на понеділок, 6 квітня, російські окупанти запустили по Україні 141 ударний безпілотник типу Shahed, «Гербера» та «Італмас».

Ворог за добу 25 разів намагався штурмувати на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ
Ворог за добу 25 разів намагався штурмувати на Покровському напрямку — Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби між українськими військами та російськими загарбниками відбулося 120 бойових зіткнень, 25 з яких — на Покровському напрямку.

Ворожа атака по Одесі: загинули 3 людини, серед них — дитина
Ворожа атака по Одесі: загинули 3 людини, серед них — дитина

Вночі ворог атакував житлові будинки, об’єкти інфраструктури, адміністративні будівлі та автомобілі в Одесі.

Феєрверк замість обстрілу: розвідник батальйону «Свобода» розповів, як знищив ворожу РСЗВ
Феєрверк замість обстрілу: розвідник батальйону «Свобода» розповів, як знищив ворожу РСЗВ

Був строковиком, але підписав контракт, аби не сидіти в тилу. Пройшов шлях від піхотинця до пілота FPV-дронів.

Мінус 940 окупантів, 58 артсистем і понад 250 авто: втрати російської армії за добу
Мінус 940 окупантів, 58 артсистем і понад 250 авто: втрати російської армії за добу

За минулу добу армія країни агресора втратила 940 одиниць особового складу та десять бойових броньованих машин.

ВАКАНСІЇ
Розвідник

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Навідник (ЗУ 23-2)

від 24000 до 55000 грн

Ковель

Краматорський прикордонний загін

Оператор БПЛА , військовослужбовець

від 22000 до 120000 грн

Луцьк, Волинська область

Заступник командира роти

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Мінометник в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Служба в ЗСУ за контрактом

від 20100 до 121100 грн

Чернігів, Чернігівська область

--- ---