ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна ввійшла в топ-десятку військових конфліктів світу

Новини світу та України
Прочитаєте за: 2 хв. 28 Грудня 2019, 17:02

Війна на Сході України потрапила до Списку десяти військових конфліктів світу, за якими потрібно стежити у 2020 році. Список 26 грудня опублікувало американське видання Foreign policy.

Видання пише, що для нинішнього Президента України Володимира Зеленського пріоритетом є завершення війни на Донбасі, і він надав нову енергію зусиллям щодо припинення шестирічного конфлікту. Зокрема згадуються домовленості про розведення військ і засобів, обмін полоненими та узгодження «формули Штайнмайєра».

Однак, на думку Foreign policy, багато що в Україні «може піти не так. Плани про перемир’я та розведення військ можуть бути зруйновані, а бойові дії загостритися. Навіть якщо ці плани вдасться виконати, Зеленському потрібно, щоб Москва пішла на компроміс. Інакше  світ не матиме жодних шансів. Хоча Москва і є прихильником того, щоб вести справи із Зеленським, її ключові позиції залишається незмінними. Росія не погоджується, що є стороною конфлікту, який вона ініціювала, брала у ньому участь та фінансувала», пише видання.

Foreign policy відмічає, що мир принесе явні дивіденди для України та користь для Росії. Приміром, санкції проти Москви будуть послаблені. Крім того, російська сторона можу позбавитися від тягаря військової та фінансової підтримки сепаратистів на Донбасі.

Нагадаємо, що крім України, до Списку потрапили конфлікти в Афганістані, Ємені, Ефіопії, Буркіна-Фасо, Лівії, загострення між Сполученими Штатами Америки, Іраном, Ізраїлем та країнами Перської затоки, напруженість між США та Північною Кореєю, а також конфлікти у Кашмірі та Венесуелі.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Представники ЗСУ перемогли «нейтральних» спортсменів і стали чемпіонами Європи U-21 зі стрільби кульової
Представники ЗСУ перемогли «нейтральних» спортсменів і стали чемпіонами Європи U-21 зі стрільби кульової

У м. Бургас (Болгарія) триває чемпіонат Європи U-21 зі стрільби кульової з пневматичної гвинтівки на 10 м.

Чеська ініціатива та розвиток програм PURL і SAFE: Володимир Зеленський зустрівся з Петром Павелом
Чеська ініціатива та розвиток програм PURL і SAFE: Володимир Зеленський зустрівся з Петром Павелом

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом Чехії Петром Павелом, щоб обговорити військову підтримку нашої країни.

Володимир Зеленський повідомив ключову тему тристоронніх переговорів у Женеві
Володимир Зеленський повідомив ключову тему тристоронніх переговорів у Женеві

На тристоронніх переговорах у Женеві наступного тижня Україна, США та рф обговорять, як працюватиме моніторингова місія у разі припинення вогню.

США пропонують гарантії безпеки на 15 років, Україна хоче на 20-30 років мінімум — Президент
США пропонують гарантії безпеки на 15 років, Україна хоче на 20-30 років мінімум — Президент

Сполучені Штати Америки запропонували Україні гарантії безпеки на 15 років, однак Україна хоче гарантії безпеки на 20-30 років.

Володимир Зеленський назвав кількість українців в російському полоні
Володимир Зеленський назвав кількість українців в російському полоні

Приблизно 7 тисяч українських військовополонених нараз утримують росіян, Україна — понад 4 тисяч російських полонених.

По $15-20 млн кожен: бійці «Альфа» СБУ знищили у 2025 році половину ворожих ЗРГК «Панцир»
По $15-20 млн кожен: бійці «Альфа» СБУ знищили у 2025 році половину ворожих ЗРГК «Панцир»

Завдяки своїм далекобійним ударам бійці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ протягом 2025 року зуміли вдвічі скоротили кількість російських зенітних ракетно-гарматн

ВАКАНСІЇ
Заряджаючий, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Оператор відділення радіорозвідки

від 25000 до 55000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Стрілець роти охорони

від 20100 до 120100 грн

Чугуїв, Харківська область

Інженер-електронщик БПЛА, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Електрик-моторист, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Радіотелефоніст 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

--- ---