Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Завдяки новій державній програмі кредитування декілька сімей учасників АТО/ООС отримають пільговий кредит на житло вже до кінця цього року. Для реалізації цієї програми у Вінницькій області державою передбачено фінансування у розмірі 5 170 000 гривень.
За словами директора Вінницького регіонального управління «Держмолодьжитла» Руслана Мельника нині очікується надходження коштів. Загалом бажання отримати пільговий довгостроковий державний кредит на придбання житла виявили понад 180 учасників АТО/ООС.
– Наразі у реєстрі зареєстрований 181 кандидат. Перша п’ятірка вже оформлює необхідний пакет документів та попередні договори щодо купівлі-продажу житла, – говорить Руслан Мельник. – На жаль, були і ті, хто не зміг у відповідні терміни подати документи. Ці люди були виключені з реєстру, але у подальшому, якщо ми відновимо прийом нових заявок, вони зможуть повторно стати на чергу.
Також директор управління запевнив, що під час прийому заяв з 3 по 5 грудня, його співробітники відразу інформували людей про необхідність заздалегідь готувати пакет документів і шукати нерухомість, яку б вони бажали придбати.
Простежити за своєю чергою можна у режимі онлайн на сайті «Держмолодьжитла». Там ви зможете перевірити стан реєстрації заяв, місце кандидатів у реєстрі та детальну інформацію щодо умов отримання кредиту чи часткової компенсації за різними програмами.
– Усі без винятку реєстри кандидатів на житлові програми є відкритими. Вони є у вільному доступі і постійно оновлюються на нашому сайті, – коментує Руслан Мельник. – Наші фахівці регулярно інформують громадськість про будь-які зміни. Оголошення публікуються у розділі новин сайту з приміткою, кого вона може стосуватися.
Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.
Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.
Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.
Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.
Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.
Майстер-акумуляторник відділення ремонту та зарядки акумуляторних батарей
від 25000 до 40000 грн
Павлоград
Військова частина А4759
Навідник 155 окремого батальйону територіальної оборони
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
Зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів
від 20100 до 120100 грн
Дніпро
128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….