ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Донбас розміновують півтисячі спеціалістів

Новини ООС
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Грудня 2019, 15:56

Про це  йдеться у відповіді Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України на запит кореспондентів АрміяInform.

Як повідомили у відомстві, від центральних органів виконавчої влади станом на 1 листопада 2019 року до процесу залучені 44 групи розмінування чисельністю 202 особи. Від Збройних Сил України – 36 груп розмінування (162 особи), від Державної спеціальної служби транспорту – 1 група розмінування (5 осіб) та від Державної служби України з надзвичайних ситуацій – 7 піротехнічних розрахунків (35 осіб).

Починаючи з 2016 року, для прискорення виконання заходів з розмінування Міністерством оборони України залучено міжнародні неурядові організації The HALO Trust, «Данська група з розмінування (DDG)», «Швейцарський фонд протимінної діяльності (FSD)» та національні неурядові організації DEMINING SOLUTIONS, «ДЕМАЙНІНГ ТІМ ФРОМ  ЮКРЕЙН», «МОЯ БЕЗПЕЧНА Україна». Усього залучено 37 груп розмінування загальною чисельністю 382 особи.

Підготовку спеціалістів розмінування для Збройних Сил проводить Центр розмінування ЗСУ. Для піротехнічних розрахунків ДСНС – Центр підготовки у Мерефі. Неурядові організації відбір та підготовку спеціалістів гуманітарного розмінування здійснюють самостійно, – заявили в Управлінні екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони України.

Нагадаємо, що тема протимінної діяльності вже висвітлювалась у нашому попередньому матеріалі «Нова система поліпшить ефективність протимінної діяльності».

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Ворог планує збільшити чисельність своїх безпілотних систем до понад ста тисяч — Головнокомандувач ЗСУ
Ворог планує збільшити чисельність своїх безпілотних систем до понад ста тисяч — Головнокомандувач ЗСУ

До 1 квітня в рф запланували збільшити чисельність військ безпілотних систем до 101 тисячі військовослужбовців.

Готував страви, а тепер «готує» окупантів: історія бійця «Шефа», який з кухаря став пілотом
Готував страви, а тепер «готує» окупантів: історія бійця «Шефа», який з кухаря став пілотом

Боєць з позивним «Шеф» з батальйону «Перун» 42-ї бригади в цивільному житті керував кухнею, а тепер — екіпажем FPV.

«Зливав», а не зварював: затримали зварювальника-шпигуна, який полював за українською ППО
«Зливав», а не зварював: затримали зварювальника-шпигуна, який полював за українською ППО

Громадянин рф на замовлення ворога їздив по різних регіонах України та відстежував локації Сил оборони, по яких ворог готував ракетно-дронові атаки.

Оздоровчі платять: Міноборони повідомило скільки вже оформили і як отримати
Оздоровчі платять: Міноборони повідомило скільки вже оформили і як отримати

З початку року вже 100 тисяч військових оформили виплату через Армія+.

«Не пам’ятаю, коли останній раз їли»: російські штурмовики зраділи полону
«Не пам’ятаю, коли останній раз їли»: російські штурмовики зраділи полону

Розвідники підрозділу Flamberge 2-го батальйону 3-ї штурмової бригади не лише узяли полонений, але й зняли це на GoPro.

«В пріоритеті те, що летить з вибухівкою»: як зенітні дрони прикривають піхоту
«В пріоритеті те, що летить з вибухівкою»: як зенітні дрони прикривають піхоту

Бійці дивізіону зенітних дронів-перехоплювачів 20-ї бригади оперативного призначення «Любарт» влаштовують росіянам дронопад.

ВАКАНСІЇ
Інженер з ремонту дронів, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Інспектор прикордонної служби (1, 2 кат.), технік

від 20000 до 22000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

Навідник кулемета (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Стрілець – Військовослужбовець

від 20100 до 120000 грн

Біла Церква

Троїцький ТЦК та СП

Водій-номер обслуги(ППО) військовослужбовець

від 121500 до 126000 грн

Краматорськ, Донецька область

Водій-механік БМП

від 45000 до 110000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

--- ---