ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Більше гвинтівок і пістолетів для польської армії

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Жовтня 2019, 13:02

Міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак підписав у радомському заводі з виробництва зброї «Лучник» документи про придбання для армії стрілецької зброї польського виробництва на суму понад 1,5 млрд євро. Про це повідомляє АрміяInform, із посиланням на пресслужбу оборонного відомства Польщі.

Голова оборонного відомства висловив задоволення, що польська армія матиме найсучаснішу зброю польського виробництва.

За словами Маріуша Блащака, цього року Міністерство національної оборони замовить у польської оборонної промисловості контракти на рекордну суму 6 млрд 851 млн злотих (1 млрд 566 млн євро).

Очільник міноборони Польщі відмітив, що закупівлі зброї пов’язані з численним розвитком польської армії, зокрема, зі створенням територіальних сил оборони.

– До 2022 року кожний третій солдат польської армії буде оснащений найбільш сучасним карабіном GROT і пістолетом VIS 100 польського виробництва, – наголосив Маріуш Блащак.

Підготувала Тетяна Рубан

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
165 днів на позиції: поки боєць «Кубік» був на виході, у нього народилася онука
165 днів на позиції: поки боєць «Кубік» був на виході, у нього народилася онука

Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.

«Спершу був шок, а тепер — тільки азарт»: колишні жінки-ув’язнені вчаться нищити ворога дронами
«Спершу був шок, а тепер — тільки азарт»: колишні жінки-ув’язнені вчаться нищити ворога дронами

Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.

Ворог спробував атакувати українські позиції поблизу острова Білогрудий — Генштаб ЗСУ
Ворог спробував атакувати українські позиції поблизу острова Білогрудий — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.

Одному заїхав ногою в обличчя і другий здався: як «Джокер» та «Мессі» голіруч поповнили обмінний фонд
Одному заїхав ногою в обличчя і другий здався: як «Джокер» та «Мессі» голіруч поповнили обмінний фонд

Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.

Три доби без їжі, води та зв’язку: під Гришиним здалася у полон групу окупантів
Три доби без їжі, води та зв’язку: під Гришиним здалася у полон групу окупантів

Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.

Сезон полювання: зенітники збивають російські дрони зі стрілецької зброї
Сезон полювання: зенітники збивають російські дрони зі стрілецької зброї

Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.

ВАКАНСІЇ
Мінометник в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Бухгалтер фінансової служби

від 20000 до 22000 грн

Чернівці

Військова частина 3113 НГУ

Системний адміністратор

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Старший навідник 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Санітар, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

водій-електрик висока заробітна плата

від 25000 до 130000 грн

Київ, Київська область

--- ---