Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
У перший день нового навчального року до пресцентру Інформаційного агентства АрміяІnform завітала 6-разова чемпіонка світу, 8-разова чемпіонка Європи з фехтування Ольга Харлан. Вона розкрила секрети свого навчання у школі та розповіла, який предмет був її найулюбленішим.
— Я навчалася у двох школах: до восьмого класу у звичайній загальноосвітній, потім пішла до спеціалізованої спортивної школи-інтернату. В звичайній школі навчатися було трохи важкувато, бо вже з п’ятого класу я почала займатися спортом.
— Я завжди з нетерпінням чекала першого вересня, тому що хотілося розпочати нові зошити, новий щоденник, розгорнути нові підручники. Адже спочатку все таке гарне і свіже. Наприкінці року, звісно, щоденник уже не був таким красивим, тому більше любила початок навчання.
— Коли я не ходила в школу — навчалася заочно. Скажу відверто, я ніколи не ганялася за оцінками і не була відмінницею. Для мене головне — знати предмет. Я навчалася добре, швидко все запам’ятовувала. Найбільше любила фізику, геометрію, історію. Гадаю, що вся справа передусім у вчителях. Саме вони формують нашу любов до предмета чи навпаки.
— Ні. Рідко буваю в рідному місті (Миколаїв. – Авт.). Я більше пам’ятаю спортивну школу, мені здається, мене були б раді там бачити. Хотілося б зайти туди, звісно. На жаль, більшість викладачів, які мене навчали, там уже не працюють, однак гадаю, найулюбленіша моя вчителька — Валентина Яківна — досі є (усміхається). Вона в нас хімію викладала. Ми її боялися страшенно. Це той учитель, який стояв на дверях і перевіряв домашню роботу, забирав телефони. Проте на її заняттях було дуже цікаво, всі ми добре знали предмет. За це ми її поважали і були вдячні. Адже хороший учитель, як і тренер, це не той, хто постійно гладить по голівці, а той, хто змушує працювати навіть понад силу, — лише тоді можливий результат.
— Цього разу так збіглося, що нагороду здобув саме той тренер, який тренував мене, коли я прийшла у спортивну школу-інтернат. Він був зі мною з першого дня в спортивній школі, коли починався кадетський вік, юніорський вік, пізніше на зборах саме він завжди готував мене до змагань. Потім у мене були інші тренери, які також багато чого мене навчили, і заслужено отримували відзнаки разом зі мною. У Юрія Валерійовича Марченко це — дебют. Тому радість подвійна, адже він стільки років зі мною.
@armyinformcomua
На Закарпатті врятували військовозобов’язаного чоловіка, який ледь не загинув, намагаючись переплисти Тису, щоб незаконно потрапити до Румунії.
Однією з головних переваг українських важких бомберів типу Vampire є здатність нести потужні заряди, які здатні не лише вражати цілі підрозділи російських піхотинців, а й знищувати будь-яке укриття, в якому ті спробують сховатися.
Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.
На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.
Президент України Володимир Зеленський упевнений, що далекобійні удари по російських стратегічних об’єктах створюють умови для наближення миру.
Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.
від 20000 до 23000 грн
Кременчук
Військова частина 3052 НГУ
від 50000 до 120000 грн
Львів
110 окремий батальйон 111 ОБр Сил ТрО
від 20000 до 120000 грн
Дніпро, Дніпропетровська область
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…