ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Луганщині СБУ викрила схему фінансування бойовиків

Новини світу та України ООС
Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Липня 2019, 13:55

Співробітники Служби безпеки України викрили механізм фінансування бойовиків терористичного бандформування. Про це повідомляє пресслужба.

«Представники української спецслужби встановили, що на тимчасово окупованій території Луганської області учасники незаконних збройних формувань зареєстрували “підприємство-двійник” на базі цілісного майнового комплексу заводу залізничного машинобудування. Виготовлену промислову продукцію зловмисники незаконно вивозили до РФ через тимчасово неконтрольовану ділянку державного кордону», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, з отриманих прибутків представники фірми-двійника сплачували податки до бюджету так званої «ЛНР».

У межах відкритого слідчими СБУ кримінального провадження керівникам підприємства повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України.

«Також за матеріалами СБУ стосовно російських контрагентів захопленого терористами машинобудівного підприємства рішенням Ради національної безпеки і оборони застосовано спеціальні санкції та обмежувальні заходи. Тривають слідчі дії», – додали у пресслужбі.

Читайте нас в Telegram
165 днів на позиції: поки боєць «Кубік» був на виході, у нього народилася онука
165 днів на позиції: поки боєць «Кубік» був на виході, у нього народилася онука

Боєць 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади з позивним «Кубік», командував підрозділом, який 5,5 місяців тримав оборону.

«Спершу був шок, а тепер — тільки азарт»: колишні жінки-ув’язнені вчаться нищити ворога дронами
«Спершу був шок, а тепер — тільки азарт»: колишні жінки-ув’язнені вчаться нищити ворога дронами

Жінки-добровольці, які раніше відбували покарання, тепер опановують безпілотні комплекси в батальйоні «Шквал» 1-го штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла.

Ворог спробував атакувати українські позиції поблизу острова Білогрудий — Генштаб ЗСУ
Ворог спробував атакувати українські позиції поблизу острова Білогрудий — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 41 раз атакував позиції Сил оборони. Понад половина бойових зіткнень припала на Костянтинівський та Покровський напрямки.

Одному заїхав ногою в обличчя і другий здався: як «Джокер» та «Мессі» голіруч поповнили обмінний фонд
Одному заїхав ногою в обличчя і другий здався: як «Джокер» та «Мессі» голіруч поповнили обмінний фонд

Бійці 425-го штурмового полку «Скеля» з позивними «Джокер» та «Мессі» в рукопашному бою взяли двох окупантів у полон.

Три доби без їжі, води та зв’язку: під Гришиним здалася у полон групу окупантів
Три доби без їжі, води та зв’язку: під Гришиним здалася у полон групу окупантів

Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка повідомили про чергове поповнення обмінного фонду.

Сезон полювання: зенітники збивають російські дрони зі стрілецької зброї
Сезон полювання: зенітники збивають російські дрони зі стрілецької зброї

Бійці Зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 53-ї механізованої бригади імені князя Володимир Мономаха зняли відстріл ворожих БПЛА на GoPro.

ВАКАНСІЇ
Водій-слюсар, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Харків

Харківський зональний відділ ВСП

Радіотелеграфіст у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

санітарний інструктор

від 25000 до 130000 грн

Київ, Київська область

Командир катера(військовослужбовець)

від 30000 до 60000 грн

Одеса, Одеська область

Стрілець-снайпер

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

--- ---