ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Забігли, бо фактично помирали від спраги»: на Олександрівському напрямку росіянина взяли в полон FPV-дроном

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Лютого 2026, 9:41
Безпілотний літальний апарат на тлі сірого неба. Тип апарату - квадрокоптер. Чотири гвинти крутяться в повітрі.
Ілюстративне фото

На Олександрівському напрямку росіяни здаються в полон морським піхотинцям від безвиході. Варіанти — як це стається — можуть бути найрізноманітніші.

Про це в ефірі Армія TV розповів Денис Бобков, начальник відділення комунікацій 37-ї окремої бригади морської піхоти.

За його словами, останній випадок стався напередодні. Дронарі бригади взяли росіянина в полон FPV-дроном. Безпілотник привів російського піхотинця просто до морпіхів. Таке у бійців 37-ї бригади сталося вперше, проте росіяни, зауважив Бобков, здаються в полон досить часто. Щоразу це якась нова історія.

«Буває таке, коли вони самі забігають чи, як то кажуть, „по незнанці“, випадково. Один випадок у нас був, коли вони свідомо забігли до позиції, тобто вони знали, що там наші і забігли, бо в них не було води. Вони фактично помирали вже від спраги і тому вирішили таким доволі радикальним для себе способом здобути воду», — розповів начальник відділення комунікацій 37-ї окремої бригади морської піхоти.

Як повідомляла АрміяInform, на Покровському напрямку ворог намагається використовувати погодні умови. Особливо часто ворожих піхотинців женуть вперед в тумани.

Читайте нас у Facebook
За 3 дні ворог втратив убитими та пораненими майже 5 тисяч бійців — Головнокомандувач ЗСУ
За 3 дні ворог втратив убитими та пораненими майже 5 тисяч бійців — Головнокомандувач ЗСУ

Зі зміною погодних умов російський агресор посилив тиск одразу на кількох ділянках фронту.

Ордена за «Алігатора»: Президент нагородив екіпаж, який збив російський гвинтокрил
Ордена за «Алігатора»: Президент нагородив екіпаж, який збив російський гвинтокрил

Володимир Зеленський підписав указ про нагородження екіпажу 59-ї бригади Орденом «За мужність» ІІ ступеня.

Вимагала $4500 з пораненого військового за «списання»: на Харківщині викрили жінку
Вимагала $4500 з пораненого військового за «списання»: на Харківщині викрили жінку

44-річна мешканка селища Старовірівка вимагала $4500 від українського захисника, що перебував на лікуванні, за «сприяння» у знятті його з військового обліку.

«Вєчний польот» на три метри: дрон здійснив пуск російського штурмовика
«Вєчний польот» на три метри: дрон здійснив пуск російського штурмовика

Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади показали численні ураження ворожої піхоти.

Рік на позиціях, без пауз і права на помилку: історія бійця «Директора»
Рік на позиціях, без пауз і права на помилку: історія бійця «Директора»

Прикордонник бригади «Форпост» з позивним «Директор» майже рік провів на передових позиціях.

«Мені прийшло три SMS із рекрутингу і я подумала, що це знак»: історія захисниці «Кіпіш»
«Мені прийшло три SMS із рекрутингу і я подумала, що це знак»: історія захисниці «Кіпіш»

Катруся з позивним «Кіпіш» служить черговою на командному пункті у 20-й бригади безпілотних систем «К-2».

ВАКАНСІЇ
Сапер, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Бойовий медик взводу військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Стрілець

від 53000 до 120000 грн

Миргород

148 батальйон 116 ОБр Сил ТрО

Водій-номер обслуги(ППО) військовослужбовець

від 121500 до 126000 грн

Краматорськ, Донецька область

Авіаційний технік літаків та вертольотів

від 20100 до 120100 грн

Коломия, Івано-Франківська область

Водій, Військова частина А7290

від 20000 до 120000 грн

Лозова

Військова частина А7290

--- ---