ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Координаційний штаб: Важкопоранені комбатанти повинні бути повернені без попередніх умов і поза обміну

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Травня 2023, 8:29

У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами військовослужбовців окремого Феодосійського батальйону морської піхоти, що входить до складу окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Одне з питань, які були порушені під час зустрічі, стосувалося інформації про важкі хвороби й поранення військовослужбовців. Як зазначив представник штабу, така інформація надходить з різних джерел: і від родичів, і від військових частин, і від звільнених з полону захисників.

Він наголосив, що важкопоранені і важкохворі комбатанти повинні бути репатрійовані, тобто повернені на Батьківщину, без попередніх умов і не залучатися в процеси обміну. Відповідні механізми передбачені Женевськими конвенціями.

На жаль, росія не виконує взяті на себе зобов’язання згідно з нормами міжнародного гуманітарного права. Це стосується, зокрема, і надання військовополоненим належної медичної допомоги, і належних умов утримання, і листування з родичами.

Представник Координаційного штабу зауважив, що частина інформації, яку збирає і якою володіє Координаційний штаб, не може бути публічно поширена. Вона носить оперативний характер і використовується для роботи над поверненням полонених.

Слід зазначити, що військові частини передають відомості про військовослужбовця, якими володіють, проте участі в обмінних процесах і впливу на них не мають.

Читайте нас у Facebook
Ворог вранці вдарив дронами по Харкову, постраждали 12 людей
Ворог вранці вдарив дронами по Харкову, постраждали 12 людей

Вранці 14 травня противник вдарив безпілотниками по Шевченківському та Салтівському районах Харкова.

«Борються за бліндажі, викидають один одного» — останній штурм на Костянтинівку «розібрали» роботами
«Борються за бліндажі, викидають один одного» — останній штурм на Костянтинівку «розібрали» роботами

На Костянтинівському напрямку ворог лізе в саме місто Костянтинівку через західні та південні околиці.

Головна ціль удару — Київ: Президент прокоментував нічну масовану атаку рф
Головна ціль удару — Київ: Президент прокоментував нічну масовану атаку рф

Головною ціллю російської масованої ракетно-дронової атаки у ніч на четвер, 14 травня, був Київ.

Памʼяті Олега та Костянтина Залізняків
Памʼяті Олега та Костянтина Залізняків

Служили в одній частині й загинули за Батьківщину з різницею в один день.

На Одещині ворог завдав удару по портовій інфраструктурі, постраждали двоє людей
На Одещині ворог завдав удару по портовій інфраструктурі, постраждали двоє людей

Ціллю російського масованого ракетно-дронового удару на Одещині стала портова інфраструктура.

ВАКАНСІЇ
Міноментник

від 21000 до 121000 грн

Київ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Майстер-акумуляторник відділення ремонту та зарядки акумуляторних батарей

від 25000 до 40000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Гранатометник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Артилерист

від 21000 до 121000 грн

Святогірськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Стрілець

від 35000 до 100000 грн

Київ

129 окремий батальйон 112 ОБр Сил ТрО

Гранатометник

від 21000 до 120000 грн

Кривий Ріг

Військова частина А4476

--- ---