ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Перемоги можна досягти лише в бою, а оформлення кінця війни все одно буде дипломатичним – глава держави

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 21 Травня 2022, 11:40

Перемоги у війні з росією Україна може досягти лише на полі бою, але остаточну крапку все одно буде поставлено за столом переговорів, тому що тільки так можна розібратися в багатьох складних питаннях.

Про це сказав Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю ведучим телемарафону «Єдині новини», повідомляє Офіс Президента України.

Глава держави зазначив, що й сьогодні може повторити слова, сказані ним три роки тому після обрання Президентом України: не ми починали цю війну, але нам її закінчувати. Однак зміст цих слів змінився.

«Я справді думав, що закінчити війну можна діалогом. Але, на жаль, я гадав, що це діалог, у якого є відповідні терміни, що в ньому можна буде знайти відповіді на багато питань і багато рішень з російською стороною. Я справді так вважав. А зараз це – гібрид. Тому війна така складна. І перемога буде дуже складна. Вона буде й кривава, вона буде в бою, але кінцівка точно буде в дипломатії», – пояснив Президент.

Водночас Володимир Зеленський переконаний, що саме остаточне завершення війни все одно лежатиме в дипломатичній площині, тому що є низка питань, які можна розв’язати лише за столом переговорів.

«Ми хочемо повернути все. А російська федерація хоче всього не віддати, нічого не віддати. Тому все одно закінчення буде таким», – сказав він.

Глава держави також зазначив, що конкретна мета й порядок денний його майбутньої зустрічі з російським Президентом, яка є невідворотною задля остаточного оформлення завершення війни, залежатиме від моменту, коли вона відбуватиметься.

«Все змінюється. Як війна гібридна, так, чесно, буде й гібридний мир. І гібридні зустрічі. Наприклад, якби ми сьогодні зустрічалися, питання Маріуполя також було б на порядку денному. Якщо ми будемо зустрічатися за два-три місяці, може, цього питання вже не буде, а може, ще буде. Ми не знаємо», – зазначив він.

Водночас Президент України наголосив, що в будь-якому разі за столом переговорів мають розв’язуватися питання остаточного припинення війни та встановлення миру, деокупації українських територій, обміну й повернення додому українських військових і цивільних.

«Від нас залежить багато речей, але багато залежить і від росії. Не говорячи з ними, ми повинні тоді констатувати той результат, який маємо. Ми хочемо повернення територій і закінчення цієї війни. Але як це буде, коли це буде – залежить саме від часу, коли відбудеться розмова з Путіним. Думаю, що розмова України й росії точно буде. Але ми не знаємо, у якому форматі: з посередниками чи без посередників, у широкому колі чи двостороння розмова», – сказав Володимир Зеленський.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Пів року — і ти в небі»: як «Страж» став FPV-пілотом із 50 підтвердженими ураженнями

«Пів року — і ти в небі»: як «Страж» став FPV-пілотом із 50 підтвердженими ураженнями

Ще пів року тому «Страж» готувався до свого першого бойового вильоту, а нині як пілот FPV-дрона впевнено працює по ворогу на Новопавлівському напрямку. Разом із напарником-споттером його екіпаж має близько півсотні підтверджених уражень живої сили противника.

Зближення без попереджень — група CCO знищила окупанта під час бою в лісі

Зближення без попереджень — група CCO знищила окупанта під час бою в лісі

Підрозділ 8-го полку Сил спеціальних операцій під час пошукових дій у лісистій місцевості на Донеччині виявив замасковану позицію противника та вступив у бій.

Майже 950 на добу: Міноборони нарощує постачання дронів-перехоплювачів для боротьби з «шахедами»

Майже 950 на добу: Міноборони нарощує постачання дронів-перехоплювачів для боротьби з «шахедами»

У грудні Агенція оборонних закупівель Міністерства оборони України передає до війська в середньому майже 950 дронів-перехоплювачів на добу для протидії ворожим ударним БПЛА.

«Кістяк росіян, які наступають — три полки»: в Покровську окупанти кидають проти оборонців резервні підрозділи

«Кістяк росіян, які наступають — три полки»: в Покровську окупанти кидають проти оборонців резервні підрозділи

На Покровському напрямку ворог користується сприятливими для нього погодними умовами, аби наростити кількість та інтенсивність атак. В самому Покровську — штурми не вщухають.

«Тут уже тил»: за 5 км від Покровська російські позиції накривають дрони ЗСУ

«Тут уже тил»: за 5 км від Покровська російські позиції накривають дрони ЗСУ

За понад 5 кілометрів південніше Покровська російські підрозділи, які розраховують на тил, опиняються під ударами українських дронів.

«Дівчата в шпиталі дуже обережно робили перев’язки»: як важкопоранені військові після якісного лікування та реабілітації повертаються у стрій

«Дівчата в шпиталі дуже обережно робили перев’язки»: як важкопоранені військові після якісного лікування та реабілітації повертаються у стрій

Навіть після важких поранень військовослужбовці повертаються до служби та повноцінного життя.

ВАКАНСІЇ

Старший стрілець – оператор портативних цифрових радіостанцій

від 22000 до 52000 грн

Степанівка, Сумська область

Водій в ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Начальник медичного пункту

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Медик-інструктор (ЗСУ)

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Водій стрілець охорони та патрульно-постової служби

від 21000 до 51000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Пілот розвідувального БПЛА літакового типу

від 22000 до 120000 грн

Київ

412 ОББпС 101 ОБрО ГШ ЗСУ

--- ---