ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Херсоні окупанти катують взятих у заручники мирних мешканців

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 15 Травня 2022, 14:42

Жителі тимчасово окупованого міста, виходячи в магазин, щодня ризикують потрапити в полон окупантів. Перебування вдома також не рятує херсонців від викрадення, адже російські військові заходять до під’їздів, вибивають двері та вивозять людей у невідомому напрямку. Про це у Facebook повідомляє Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

«Через соцмережі місцеві мешканці відстежують пересування рашистських патрулів та дізнаються місце розташування ворожих блокпостів на дорогах. Так, є шанс прокласти безпечний шлях до місця призначення.

У разі потрапляння на вуличну перевірку окупанти здійснюють огляд тіла на наявність татуювань, переглядають вміст телефону, машини, речей. Багато хто не проходить цю «процедуру». Після цього людей відвозять у невідомому напрямку.

З перших днів окупації у соціальних мережах почали масово з’являтися повідомлення з фото та закликами про допомогу у пошуку зниклих батьків, дружин, дітей, друзів.

Херсонці, які побували в полоні і вирвалися на підконтрольну Уряду України територію, розповідають про знущання та насильство, що застосовувалося до них під час допитів.

Катування, викрадення та вбивство російськими бойовиками мирного населення є нічим іншим як актом тероризму відповідно до Конвенції Ради Європи про попередження тероризму та воєнним злочином відповідно до статті 8 Римського статуту міжнародного кримінального суду.

Звертаюся до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення рф в Україну врахувати ці факти воєнних злочинів та порушень прав людини рф в Україні.

Я закликаю міжнародну спільноту визнати рф державою-спонсором тероризму!» – йдеться у повідомленні Людмили Денісової.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Катівня у Снігурівці: «узкій» бив і катував цивільного струмом
Катівня у Снігурівці: «узкій» бив і катував цивільного струмом

У російської війни проти України є тисячі злочинів. Але за кожним із них стоять не безликі «військові», а конкретні люди.

Сержант є опорою бойового підрозділу — Олександр Сирський
Сержант є опорою бойового підрозділу — Олександр Сирський

Головнокомандувач ЗСУ провів робочу нараду з питання підготовки військовослужбовців.

Потрапив у засідку на газовидобувній платформі: стали відомі подробиці ураження російського гелікоптера
Потрапив у засідку на газовидобувній платформі: стали відомі подробиці ураження російського гелікоптера

Ворожий гвинтокрил К-27 був уражений, коли прилетів до газовидобувної платформи у Чорному морі, щоб евакуювати російських військових.

З початку доби на фронті відбулося 56 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ
З початку доби на фронті відбулося 56 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Найбільше боїв припало на Гуляйпільський (14) та Костянтинівський (14) напрямки.

«Дороги стають кладовищами спаленої техніки»: дронарі бригади «Хижак» вирізають логістику ворога
«Дороги стають кладовищами спаленої техніки»: дронарі бригади «Хижак» вирізають логістику ворога

Послідовне планове винищення ворожого автотранспорту позбавляє окупантів змоги здійснювати постачання на позиції та вести бойові дії.

Бійці ССО знищили окупантів, які переховувалися на складі дронів на Запорізькому напрямку
Бійці ССО знищили окупантів, які переховувалися на складі дронів на Запорізькому напрямку

Оператори 73-го центру проводили зачистку будівель і виявили противника в приміщенні, яке окупанти використовували для збирання та обслуговування БПЛА.

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Дружківка

Старобільський РТЦК та СП

Стрілець (до штурмового підрозділу)

від 51000 до 121000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Номер обслуги мінометного взводу

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Кухар (служба за контрактом в ЗСУ)

від 20000 до 60000 грн

Софіївка

3 відділ Криворізького РТЦК та СП

Командир бойової машини, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Санітарний інструктор, медична сестра, фельдшер

від 20000 до 23000 грн

Диканька

Військова частина 3052 НГУ

--- ---