На даний момент сержантський корпус Збройних Сил України, в який входить понад 250 тисяч сержантів і старшин різних родів і…
На Краматорському напрямку противник далі продовжує рух малими піхотними групами. Під прикриттям негоди, туману, дощу, намагаються накопичуватись у сірій зоні й атакувати.
Про це в ефірі Армія TV розповів Михайло Трач, командир батальйону безпілотних систем «Сапсани» 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.
За його словами, штурмовики намагаються «дурити», обходити з різних боків. Зараз вони взагалі не рухаються по прямій. Якщо їм треба дійти з точки А до точки Б, обирають максимально складні, заплутані шляхи — все для того, щоб їх не могли вчасно виявити.
«Вони дуже гарно маскуються, у них зараз гарне забезпечення у плані маскувальних халатів. Вони йдуть по першому класу бронезахисту, і якщо, наприклад, потрапляє ВОГ, то він спокійно отримає потрапляння такого боєприпасу, якщо це звичайний скид з „мавіку“. Тобто, щоб його вбити, треба гарний осколок, і гарний дрон, який залетить там, практично йому в спину», — розповів командир батальйону безпілотних систем «Сапсани» 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.
Важкі бомбери та наземні роботизовані комплекси, зауважив Михайло Трач, росіяни на напрямку застосовують постійно. Адже вони ними забезпечують логістику. Їхня тактика малих груп вимагає максимального забезпечення.
«Боєць йде фактично пустий, без нічого. В нього 3-4 магазини, одна-дві гранати. Коли він вже кудись приходить, його треба годувати, йому треба принести якісь ліки, йому треба скинути рацію, павербанк. Вони намагаються за допомогою цих важких бомберів робити забезпечення. А в плані логістики більш тилових частин, вони використовують НРК», — зазначив Михайло Трач.
Як повідомляла АрміяInform, оператори батальйону безпілотних систем «Перун» 42-ї механізованої бригади імені Героя України Валерія Гудзя продовжують зачищати ворожу піхоту, яка змогла раніше зайти вглиб наших позицій.
@armyinformcomua
Окупаційна влада вдалася до чергової низки заходів з обмеження доступу українців на тимчасово окупованих територіях до українських і міжнародних джерел інформації.
Контррозвідка Служби безпеки затримала інформатора фсб, який передавав ворогу координати Сил оборони в Костянтинівці.
Минулої доби окупаційні війська атакували населені пункти Бериславського та Херсонського районів з артилерії, мінометів, реактивних систем залпового вогню, армійської авіації, застосовували БПЛА різних типів. Внаслідок цього двоє людей загинуло, ще троє — дістали поранення.
Міністерство оборони спростило процедуру отримання нового посвідчення учасника бойових дій (УБД) у разі його втрати або викрадення, а також для звільнених з полону.
Оператори батальйону безпілотних систем Mara 66 механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго показали удари по російських дронарях.
На Львівщині внаслідок комбінованого російського удару пошкоджені об’єкти інфраструктури, виникли кілька осередків пожеж.
від 21000 до 120000 грн
Червоноград
63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО
від 20100 до 60300 грн
Кривий Ріг
Інгулецький ОРТЦК та СП
На даний момент сержантський корпус Збройних Сил України, в який входить понад 250 тисяч сержантів і старшин різних родів і…