Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
Військовослужбовець Фастівського РТЦК та СП на псевдо «Теря» пройшов навчання, системну підготовку і після навчального центру потрапив на Покровський напрямок та тримав позиції під Очеретиним.
Його історію розповіли у Київському ОТЦК та СП.
Вій йшов на війну свідомо. У Фастівському РТЦК та СП вже був 26 лютого 2022 року.
«Прагнення захищати Батьківщину — непереборне! І такими добровольцями тоді були всі! Але, коли ти вперше стикаєшся з війною, то не до кінця розумієш, що на тебе очікує…» — зазначає він.
Після навчання його відправили до 47 бригади, де він тримав позиції під Очеретиним. За його словами, було багато боїв, але всі вони однотипні.
«Коли криє „арта“, ти ховаєшся, коли атакує піхота — відстрілюєшся. І так вихід за виходом. Але якось ми штурманули їх позиції: застали зненацька. Це були буряти — новосибірський полк. До ворожого окопу ми заскочили з двох сторін і з калашів просто „перекопали“ все з грунтом. Шансів у них не було…» — пригадує боєць.
Він наголошує, що треба захищати батьків, жінок, дітей.
«Це було важко — знищувати їх у ближньому бою. Коли стріляєш з окопу, стріляєш на великій відстані, воно інакше і не так впливає на тебе. Але, коли знищуєш їх впритул… Мені важко.
Розумію, що ворог, розумію, що або ти, або тебе. Але це все одно відгукується у твоїй свідомості. Воно обтяжує. Як би важко мені не було, як би не впливали на мене усі ці смерті, я стоятиму до кінця! Я захищатиму свою Вітчизну!» — каже боєць.
До речі, якщо вас цікавлять історії українських захисників та інший цікавий контент про військову справу — підпишіться на сторінку АрміяInform в інстаграмі та телеграм-канал.
@armyinformcomua
На Закарпатті врятували військовозобов’язаного чоловіка, який ледь не загинув, намагаючись переплисти Тису, щоб незаконно потрапити до Румунії.
Однією з головних переваг українських важких бомберів типу Vampire є здатність нести потужні заряди, які здатні не лише вражати цілі підрозділи російських піхотинців, а й знищувати будь-яке укриття, в якому ті спробують сховатися.
Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.
На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.
Президент України Володимир Зеленський упевнений, що далекобійні удари по російських стратегічних об’єктах створюють умови для наближення миру.
Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…