ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Китай реформує свою монетарну політику, орієнтуючись на міжнародні стандарти

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 4 Січня 2025, 16:11

Народний банк Китаю (НБК) повідомив про плани у 2025 році реформувати монетарну політику країни.

Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України.

Основним інструментом регулювання стане семиденна ставка зворотного репо.

Семиденна ставка зворотного репо – це процентна ставка, за якою центральний банк надає короткострокові кредити комерційним банкам під заставу цінних паперів. Вона визначає вартість короткострокового фінансування для банків і, відповідно, впливає на загальні процентні ставки
в економіці.

Таким чином регулятор відмовиться від традиційної практики встановлення «кількісних цілей» для обсягів кредитування та скоротить використання великої кількості різних відсоткових ставок, що зараз застосовуються у фінансовій системі країни. Зміни спрямовані на зниження рівня облікової ставки, яка нині становить 1,5 %.

Реформа дасть змогу зменшити ризики, що пов’язані із надлишком виробничих потужностей, коли підприємства виробляють більше товарів, ніж потрібно ринку, що призводить до зниження цін і збитків, проблем на ринку нерухомості через надмірну кількість незаповнених об’єктів і фінансову нестабільність через великі борги будівельних компаній та неефективне використання кредитів, що часто надаються для неприбуткових чи надмірно ризикованих проєктів.

Окрім того, НБК уперше за двадцять років здійснив купівлю державних облігацій на відкритому ринку, що дало змогу ввести у фінансову систему додаткову ліквідність.

Успіх реформи може наблизити китайську монетарну політику до міжнародних стандартів. Перехід до більш прозорої та ефективної системи, орієнтуючись на міжнародні стандарти, дасть можливість КНР привернути більше іноземних інвестицій, підвищити довіру до фінансової системи та сприяти більш передбачуваному економічному середовищу.

Як повідомляла АрміяInform, росіяни активно ведуть підготовку до чергових незаконних виборів на тимчасово окупованих територіях України під час єдиного дня голосування.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Президент запропонував призначити Михайла Федорова Міністром оборони України

Президент запропонував призначити Михайла Федорова Міністром оборони України

Володимир Зеленський зауважив, що Михайло Федоров глибоко займається питаннями щодо «Лінії дронів», працює дуже результативно в цифровізації державних послуг та процесів.

Хотів врятуватися у позі ембріона — ще один окупант-винахідник отримав останні фото від дрона

Хотів врятуватися у позі ембріона — ще один окупант-винахідник отримав останні фото від дрона

Оператори батальйону Signum 53-ї механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха на Лиманському напрямку знищили значну кількість ворожого транспорту та піхоти.

«Нам в бліндаж кинули протитанкову міну» — боєць «Тоцик» про найстрашніший досвід на війні

«Нам в бліндаж кинули протитанкову міну» — боєць «Тоцик» про найстрашніший досвід на війні

Боєць 110-ї механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка з позивним «Тоцик» розповів, як це — сидіти під землею, чути кожен крок у кущах, працювати вдвох на позиції й приймати рішення за одну-дві секунди.

Як зброярам оформити статус резидента Defence City та які його переваги — пояснює Міноборони

Як зброярам оформити статус резидента Defence City та які його переваги — пояснює Міноборони

Оборонне відомство розповіло про порядок надання статусу резидента Defence City для підприємств оборонно-промислового комплексу, а також ключові переваги цього режиму.

П’ятеро захисників нагороджені Хрестом бойових заслуг

П’ятеро захисників нагороджені Хрестом бойових заслуг

Президент Володимир Зеленський підписав 2 січня указ №2/2026 «Про відзначення державними нагородами України».

Крайній мій бойовий вихід тривав 78 діб — медик «Баптист» воює зброєю, яку добув у бою

Крайній мій бойовий вихід тривав 78 діб — медик «Баптист» воює зброєю, яку добув у бою

Бойовий медик 80-ї десантно-штурмової Галицької бригади ДШВ ЗСУ Ігор з позивним «Баптист» розповів, що віра не заважає йому нищити ворогів.

ВАКАНСІЇ
Розвідник 135 окремого батальйону

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область

Стрілець, Стрілець – зенітник

від 20000 до 50000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

Санітарний інструктор, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Сержант із матеріального забезпечення, військовослужбовець

від 23500 до 58500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Зв’язківець, військовослужбовець

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Старший бойовий медик

від 20000 до 20000 грн

Київ

131 окремий батальйон 112 ОБр Сил ТрО

--- ---