У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Майстри спецпідрозділу ГУР МОУ «Примари» вітають українців з прийдешнім Новим роком та дарують незабутні історичні кадри ліквідації дороговартісних військових цілей російських окупантів у 2025-му.
Відео оприлюднило 2 січня Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
На відео ― палають російські радіолокаційні системи, зенітно-ракетні комплекси, військові літаки, гелікоптери та судна, а також інші військові цілі ворога.
«Збройна боротьба триває! Слава Україні!», — сказано у повідомленні ГУР.
Як повідомляла АрміяInform, «Примари» ГУР знищили ворожий «Бук» в Запорізькій області.
Бійці 37-ї бригади морської піхоти за допомогою НРК «Тор-800» змогли одночасно евакуювати з поля бою чотирьох поранених побратимів.
Оператори батальйону безпілотних систем Apachi 81-ї аеромобільної Слобожанської бригади знищили 5 мотоциклів росіян.
Окупанти намагаються наростити у місті свою ударну компоненту у вигляді БПЛА, для чого встановлюють велику кількість антен.
Фахівець радіоелектронної боротьби, військовослужбовець
від 20000 до 60000 грн
Коломия
Військова частина А1267
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…