Ледь помітна на екрані тепловізора жаринка цигаркового недопалку стала тією дрібницею, яка зробила перше бойове застосування інноваційного керованого авіабоєприпасу легендарним моментом…
Ворог завдав ударів по Харкову й населених пунктах Куп’янського, Ізюмського та Харківського районів Харківської області. В області є загиблі та поранені, численних руйнувань та пошкоджень завдано об’єктам житлової забудови та іншим спорудам.
Про наслідки обстрілів населених пунктів Харківщини військовослужбовцями збройних сил російської інформації поінформував начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.
У селі Кучерівка Петропавлівської громади Куп’янського району внаслідок влучання дрона загинув 54-річний чоловік.
У Головному управлінні Національної поліції України в Харківській області повідомили та у Харківській обласній прокуратурі повідомили, що внаслідок російського обстрілу села Кругляківка Курилівської громади Куп’янського району загинув 50-річний чоловік.
У місті Куп’янськ від російського обстрілу зазнала поранень 65-річна жінка. Як повідомили в поліції, за попередніми даними, обстріл здійснено з РСЗВ «Ураган».
А по селищу Куп’янськ-Вузловий, за даними поліції, ворог вдарив ракетою Х-38. Пошкоджено інфраструктурний об’єкт, без постраждалих.
Також на Куп’янщині окупанти обстріляли село Лісна Стінка Курилівської громади. Внаслідок обстрілу зруйновано приватний будинок та частково пошкоджено понад 10 сусідніх будинків і автомобіль.
За попередніми даними Харківської обласної прокуратури та поліції Харківщини, окупанти вдарили по населеному пункту двома ФАБ-500 з УМПК.
У Головному управлінні ДСНС України у Харківській області повідомили, що внаслідок обстрілу Лісного зазнали поранень три людини.
Світлини руйнувань внаслідок обстрілів населених пунктів Харківщини з боку військовослужбовців збройних сил російської федерації опублікували в Харківській обласній прокуратурі.
У Харківському районі ворог обстріляв село Лісне Малоданилівської громади. Постраждали дві жінки та один чоловік, пошкоджено 5 приватних будинків та одну господарчу споруду.
За даними поліціянтів, ворог вдарив по Лісному КАБом. Авіабомба влучила в дорогу. Пошкоджено шість приватних будинків, надвірні будівлі. Двоє цивільних людей дістали вибухові поранення: 65-річна жінка та 70-річний чоловік. У жінки 1985 року народження гостра реакція на стрес.
Також Малоданилівській громаді окупанти вдарили по селу Черкаська Лозова. Внаслідок обстрілу пошкоджено скління вікон у двох приватних будинках.
Також, за даними поліції, у Харківському районі окупанти обстріляли КАБом село Безруки Дергачівської громади. Зафіксовано влучання в городі домоволодіння. Пошкоджено будинок і гараж, без потерпілих.
В Ізюмському районі російські військові обстріляли села Новоплатонівка та Борова Борівської громади. У Новоплатонівці внаслідок обстрілу пошкоджені приватний будинок та гараж. У Боровій ворожий боєприпас влучив по дорозі, внаслідок обстрілу пошкоджено автомобіль.
У Харкові ворог влучив КАБами по території Київського та Харківського районів. Внаслідок обстрілу пошкоджено нежитлові будівлі та скління вікон будинків. Без постраждалих.
У Головному управлінні ДСНС України у Харківській області повідомили, що влучання сталися у Київському й Холодногірському районах міста та Харківському районі області.
За даними поліції, для ударів по обласному центру російські військові використали ФАБ-250 УМПК. Пошкоджено два приватні будинки, освітній заклад, гаражі.
Раніше АрміяInform повідомляла про наслідки російських авіаударів по Харкову: є влучення в промислові зони.
@armyinformcomua
Унаслідок ворожої атаки населених пунктів Донецької області пошкоджено інфраструктуру та житлові будинки.
Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали 9 населених пунктів Харківської області.
На межі Дніпропетровщини та Донеччини 141-ша окрема механізована бригада звільнила село Січневе. Штурмовики підрозділу «Шквал» ліквідували 50 окупантів, ще 8-х взяли в полон.
Прем’єр-міністр Нідерландів Дік Схооф особисто оглянув винищувач F-35А, який у вересні збив над Польщею російський дрон, ймовірно, «Гербера».
У ніч на 08 жовтня противник атакував 183-ма ударними БПЛА типу Shahed, Гербера та безпілотниками інших типів
З впровадженням системи DELTA на всіх рівнях Збройних сил України кількість верифікованих знищених та пошкоджених цілей складає понад 130 тисяч.
від 21500 до 51500 грн
Кам'янка-Бузька
Військова частина А4623
від 20100 до 120000 грн
Вінниця
Вінницький обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки
Ледь помітна на екрані тепловізора жаринка цигаркового недопалку стала тією дрібницею, яка зробила перше бойове застосування інноваційного керованого авіабоєприпасу легендарним моментом…