Спочатку танкісти бригади двома влучними пострілами з баштової гармати Т-64 знищили ворожу «мотолигу», а потім бронетранспортер зі знаменитим античним іменем «Буцефал» ліквідував залишки…
Окупанти накопичують сили та здійснюють розвідку в районах Приютного та Роботиного та готуються наступати.
Про це в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» повідомив речник ОУВ «Таврія» полковник Владислав Волошин.
— У нас на Півдні дещо менше бойових зіткнень, ніж на деяких східних напрямках. Проте ситуація в нас не менш складна, адже тривають обстріли. Щодоби ворог завдає як мінімум 200-250 артилерійських обстрілів. Ворог б’є ракетами, застосовує авіацію та безпілотні літальні апарати, — сказав він.
Крім того, окупанти проводять штурмові дії, однак в районах Приютного та Роботиного, де окупанти накопичують та зосереджують сили, штурми ще не почалися.
— Ворог зосереджує вже на передових позиціях особовий склад цих штурмових груп. Ворог проводить рекогносцировку та розвідувально-пошукові дії, щоб провести розвідку і виявити наш передній край, де в нас вогневі засоби, — розповів речник.
Початок штурмових дій окупантів він спрогнозував у найближчому майбутньому.
— У недалекому майбутньому — це буде приблизно 3-5 днів, а то й до тижня — ворог розпочне вести штурмові дії малими групами піхоти, для того, щоб захопити певні наші позиції і покращити своє тактичне положення, змінивши на власну користь конфігурацію лінії бойового зіткнення, — сказав військовий.
Разом із тим значних наступальних угруповань ворога українська група наразі не виявила.
— Зараз ці штурмові групи формуються з тих російських частин і з’єднань, які діють на цьому напрямку. Зокрема, це мотострілецькі підрозділи і підрозділи їхніх десантно-штурмових військ, — повідомив офіцер.
Крім того, окупанти створюють підрозділи, які мають здійснювати закріплення після штурмів.
— Штурмова група діє в складі невеликих груп піхоти від 5 до 10 чоловік. Вони будуть здійснювати штурми, а за ними далі будуть іти групи закріплення, які будуть тримати ці захоплені ці позиції, — пояснив Владислав Волошин.
Раніше АрміяInform повідомляла, яку тактику використовує ворог на Півдні та пояснювала, чому загарбників цікавлять насамперед Оріхів і Мала Токмачка.
@armyinformcomua
Бойовий медик 80-ї десантно-штурмової Галицької бригади ДШВ ЗСУ Ігор з позивним «Баптист» розповів, що віра не заважає йому нищити ворогів.
Фізична активність є важливою складовою відновлення після служби та травм. Водночас повернення до спорту має бути зваженим і безпечним.
Майстри спецпідрозділу ГУР МОУ «Примари» вітають українців з прийдешнім Новим роком та дарують незабутні історичні кадри ліквідації дороговартісних військових цілей російських окупантів у 2025-му.
«Рарог» за надкороткий час масштабувався від роти до окремого батальйону, а менш ніж за рік — від полку до бригади. Поясненням таких темпів розвитку стали високі показники ефективності.
Бійці 55-ї артилерійської бригади «Запорізька Січ» прицільним вогнем уразили точку зльоту російських БПЛА.
Оператори 1-го центру СБС здійснили мідлстрайк по цілям противника розташованим на тимчасово окупованій території України.
Снайпер
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
Спочатку танкісти бригади двома влучними пострілами з баштової гармати Т-64 знищили ворожу «мотолигу», а потім бронетранспортер зі знаменитим античним іменем «Буцефал» ліквідував залишки…