ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Спільна заява Сил безпеки та оборони щодо полонених захисників Маріуполя

Важливо Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 12 Серпня 2022, 14:50

Операція з порятунку 2,5 тисячі захисників Маріуполя була єдиним можливим варіантом, щоб зберегти життя нашим Героям. Альтернативи на кшталт екстракшн не було, стояв вибір: операція з порятунку чи загибель на «Азовсталі» насамперед важкопоранених. Адже запаси необхідних медикаментів закінчувалися.

Саме важкопоранених нам вдалося врятувати першими під час обміну в червні: 144 особи, з яких 95 – захисників Маріуполя, вже повернули. Більшість із них мали тяжкі поранення. Станом на зараз вони отримали необхідну медичну допомогу та реабілітацію.

Усі державні інституції працюють над тим, щоб повернути Героїв Маріуполя та усіх українців, які перебувають у полоні ворога. Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими продовжує працювати 24/7 для визволення українських Захисників та Захисниць із полону, розшуку осіб, які зникли безвісти за особливих обставин.

Водночас ми підтримуємо зв’язок із родинами полонених військовослужбовців та виконуємо зобов’язання щодо їхнього соціального захисту.

Тим часом російська федерація не дотримується зобов’язань, нехтує домовленостями, не визнає міжнародних норм і правил ведення війни. З огляду на це, питання обміну полоненими є складним і чутливим.

Зі свого боку Україна постійно посилює публічну комунікацію з нашими партнерами, звертається до міжнародних організацій та світових лідерів, привертає увагу світу до дій, які чинить ворог із українськими військовими, які перебувають у полоні.

Ми закликаємо увесь цивілізований світ не допустити анонсованого катами судилища у Маріуполі над українськими Захисниками та Захисницями.

Вимагаємо негайно направити представників Організації Об’єднаних Націй, Міжнародного комітету Червоного Хреста до місць, в яких утримують українських військовополонених, передусім – Оленівки.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Двох людей поранено унаслідок ворожих ударів по Харківській області

Двох людей поранено унаслідок ворожих ударів по Харківській області

Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали 9 населених пунктів Харківської області.

«В радіоперехопленнях були тільки паніка і хаос» — на Новопавлівському напрямку 12 штурмовиків відбили село

«В радіоперехопленнях були тільки паніка і хаос» — на Новопавлівському напрямку 12 штурмовиків відбили село

На межі Дніпропетровщини та Донеччини 141-ша окрема механізована бригада звільнила село Січневе. Штурмовики підрозділу «Шквал» ліквідували 50 окупантів, ще 8-х взяли в полон.

Винищувач F-35 ВПС Нідерландів отримав на борту позначку за збитий російський дрон

Винищувач F-35 ВПС Нідерландів отримав на борту позначку за збитий російський дрон

Прем’єр-міністр Нідерландів Дік Схооф особисто оглянув винищувач F-35А, який у вересні збив над Польщею російський дрон, ймовірно, «Гербера».

Росіяни атакували Україну 183 БПЛА, 154 з яких вдалося перехопити — Повітряні Сили ЗСУ

Росіяни атакували Україну 183 БПЛА, 154 з яких вдалося перехопити — Повітряні Сили ЗСУ

У ніч на 08 жовтня противник атакував 183-ма ударними БПЛА типу Shahed, Гербера та безпілотниками інших типів

Два місяці з моменту впровадження системи DELTA: верифіковано понад 130 тисяч уражених цілей

Два місяці з моменту впровадження системи DELTA: верифіковано понад 130 тисяч уражених цілей

З впровадженням системи DELTA на всіх рівнях Збройних сил України кількість верифікованих знищених та пошкоджених цілей складає понад 130 тисяч.

67-ма бригада долучилась до програми «Контракт 18‒24»: рекрутують операторів дронів

67-ма бригада долучилась до програми «Контракт 18‒24»: рекрутують операторів дронів

В експериментальний проєкт «Контракт 18–24» включили 67-му окрему механізовану бригаду Збройних Сил України. У переліку вакантних посад оператори безпілотних літальних апаратів та наземних роботизованих комплексів.

ВАКАНСІЇ

Розвідник ССО

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

Сапер окремого батальйону сил ТрО

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Бухгалтер

від 20000 до 23000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Зв’язківець, військова частина А0563

від 20000 до 100000 грн

Охтирка

Військова частина А0563

Начальник групи логістики штабу

від 50000 до 150000 грн

Дніпро

Військова частина А7221

Старший навідник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---