ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Вступати до військового ліцею в Острозі дозволять з восьмого класу

Вишкіл Регіони
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Травня 2022, 15:01

Депутати Рівненської обласної ради працюють над затвердженням нового статуту Обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького.

— Зміни дозволять закладу розпочинати навчання з 8-9 класів і надавати базову та профільну середню освіту, — пояснила Марина Пашковська, заступниця директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації. — До змін у статуті ліцеїстами ставали з 10 класу.

Класи в ліцеї називаються навчальними взводами, які поділяються на навчальні відділення і об’єднуються в навчальні роти. Зарахування до ліцею здійснюється на конкурсній основі за результатами вступних випробувань, а також з урахуванням висновків медичного огляду та професійно-психологічного відбору — відповідно до вимог Міністерства оборони України. Випускники ліцею можуть вступати до вищих військових навчальних закладів і проходити службу в секторі безпеки та оборони. Ліцей є бюджетною установою і фінансується з бюджету Рівненської області, — інформують у Рівненській обласній раді.

Підготував Михайло Чубай

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Заплив холодною Тисою ледь не став для ухилянта фатальним

Заплив холодною Тисою ледь не став для ухилянта фатальним

На Закарпатті врятували військовозобов’язаного чоловіка, який ледь не загинув, намагаючись переплисти Тису, щоб незаконно потрапити до Румунії.

«Від них не сховаєшся» — бригада «Рубіж» продемонструвала переваги своїх важких бомберів

«Від них не сховаєшся» — бригада «Рубіж» продемонструвала переваги своїх важких бомберів

Однією з головних переваг українських важких бомберів типу Vampire є здатність нести потужні заряди, які здатні не лише вражати цілі підрозділи російських піхотинців, а й знищувати будь-яке укриття, в якому ті спробують сховатися.

Поранений росіянин перед смертю вирішив пообійматися з українським FPV

Поранений росіянин перед смертю вирішив пообійматися з українським FPV

Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.

Від «ждунів» до артилерії та РЕБ: «морські котики» показали «зачистку» на Сумщині

Від «ждунів» до артилерії та РЕБ: «морські котики» показали «зачистку» на Сумщині

На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.

«Нашу влучність вже видно» — Президент анонсував нарощування далекобійних ударів по рф

«Нашу влучність вже видно» — Президент анонсував нарощування далекобійних ударів по рф

Президент України Володимир Зеленський упевнений, що далекобійні удари по російських стратегічних об’єктах створюють умови для наближення миру.

Заброньовані «мертві душі»: у Харкові депутат міськради створив власну схему для ухилянтів

Заброньовані «мертві душі»: у Харкові депутат міськради створив власну схему для ухилянтів

Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.

ВАКАНСІЇ

Стрілець

від 150000 до 150000 грн

Тлумач

3 відділ Івано-Франківського РТЦК та СП

Швець

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Стрілець стрілецької роти

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

Сапер в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Розвідник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Оператор БПЛА (за контрактом, ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

--- ---