ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Мобільний додаток для військовослужбовців «Джура» поповнився новими довідниками

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Березня 2021, 18:15

Мобільний додаток для військових «Джура» випустив оновлення для IOS. Відтепер для користувачів стануть доступні довідники з тактичних жестів, медалей і нагород, а також знаків розрізнення. Крім того, розробники виправили помилки в довіднику з рапортами та розробили довідник структури ЗСУ.

Як раніше повідомляла АрміяInform, мобільна аплікація «Джура» містить довідники з військової топографії й умовно тактичних знаків НАТО. Так, довідник з топографії дозволяє легше зорієнтуватися на місцевості, навчитись вимірювати та орієнтуватись за топографічною картою. А довідник з умовними тактичними знаками НАТО APP-6 дає роз’яснення Наказу Генерального штабу ЗСУ № 274 від 02.07.2016. Метою цього документа є встановлення загальних стандартів умовних знаків для їхнього використання під час оформлення графічних оперативних (бойових) документів.

Понад те, за допомогою мобільного додатку для військовослужбовців можна стежити за новинами з надійних джерел. Інформаційним партнером «Джури» є АрміяInform, тож читати новини на військову тематику стало ще зручніше.

Нагадаємо, мобільний додаток «Джура» — це безпечна українська альтернатива російським шпигунським програмам. Його створив на волонтерських засадах Володимир Пасіка (волонтер з 2014-го) і Лук’ян Турецький (колишній військовий).

Застосунок доступний для Android та IOS. Наразі його загальна аудиторія вже понад 50 000 активних користувачів. Це військовослужбовці, ветерани, волонтери, люди, небайдужі до війська.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Перший бій добровольців 18-24, штурм на Лиманському напрямку, русня ниє, що їх спалили: стрім

Перший бій добровольців 18-24, штурм на Лиманському напрямку, русня ниє, що їх спалили: стрім

Перший бій добровольців за контрактом 18–24. Молоді хлопці, які доєдналися до 93 бригади «Холодний Яр», показали відео свого першого бойового виходу поблизу села Русин Яр на Донеччині. Під час операції бійці зачистили кілька позицій і знищили кількох росіян.

Ми розраховуємо на 150 літаків «Гріпен» для України, і перші мають зʼявитися наступного року — Президент

Ми розраховуємо на 150 літаків «Гріпен» для України, і перші мають зʼявитися наступного року — Президент

Президент України Володимир Зеленський анонсував значне посилення вітчизняної авіації швецькими літаками «Гріпен».

Окупанти знову атакували шахту ДТЕК на Дніпропетровщині

Окупанти знову атакували шахту ДТЕК на Дніпропетровщині

Ворог вкотре завдав удару по енергетичний інфраструктурі, цього разу — знову по шахті в Дніпропетровській області.

Відбулось понад 100 боєзіткнень — Генштаб ЗСУ повідомив про ситуацію на напрямках

Відбулось понад 100 боєзіткнень — Генштаб ЗСУ повідомив про ситуацію на напрямках

Від початку доби зафіксовано 101 бойове зіткнення. Найактивніші боєзіткнення на Покровському та Костянтинівському напрямках.

Гаубиця, транспорт та піхота: Залізна бригада очищає від окупантів Харківщину

Гаубиця, транспорт та піхота: Залізна бригада очищає від окупантів Харківщину

Підрозділи об’єднаних сил Залізної бригади знищують окупантів та їх техніку у своїй зоні відповідальності в Харківській області.

Підрозділи 82-ї бригади ДШВ звільнили село Сухецьке на Донеччині

Підрозділи 82-ї бригади ДШВ звільнили село Сухецьке на Донеччині

Підрозділи  82-ї окремої десантно-штурмової Буковинської бригади ДШВ ЗСУ звільнили населений пункт Сухецьке в Покровському районі Донецької області.

ВАКАНСІЇ

Стрілець

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ

Офіцер запасу ЗСУ

від 23000 до 130000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Військовий перекладач з англійської

від 25000 до 55000 грн

Житомир

Військова частина А1262

Вогнеметник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Водій, військовий

від 20000 до 120000 грн

Харків

226 окремий батальйон 127 ОБр Сухопутних Військ ОК Північ

Автоелектрик

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО ОК Південь

--- ---