ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Відбулось понад 100 боєзіткнень — Генштаб ЗСУ повідомив про ситуацію на напрямках

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 25 Жовтня 2025, 16:12

Від початку доби зафіксовано 101 бойове зіткнення. Найактивніші боєзіткнення на Покровському та Костянтинівському напрямках.

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ з оперативною інформацією станом на 16:00 25 жовтня.

На Північно-Слобожанському і Курському напрямках відбито дві атаки ворога. Також противник завдав трьох авіаударів, скинув шість КАБ, здійснив 37 обстрілів, зокрема один — із реактивної системи залпового вогню.

На Південно-Слобожанському напрямку ворог чотири рази атакував позиції українських захисників в районі Вовчанська та в бік Колодязного й Дворічанського, бойові зіткнення тривають.

На Куп’янському напрямку відбулося п’ять боєзіткнень, окупанти намагалися просуватися у бік Піщаного та Богуславки. Одне боєзіткнення досі триває.

На Лиманському напрямку загарбницька армія атакувала п’ять разів поблизу населених пунктів Греківка, Середнє, Новоселівка, Зарічне та в напрямку Дробишевого. Сили оборони стійко тримають оборону, одну атаку вже відбито, чотири ще тривають.

На Слов’янському напрямку ворог намагається прорватися в районі Ямполя, триває бій.

На Краматорському напрямку противник наступальних дій не проводив.

На Костянтинівському напрямку сьогодні загарбник 15 разів намагався йти вперед у районах Олександро-Шультиного, Плещіївки, Щербинівки, Русиного Яру та у бік Костянтинівки й Софіївки. Вісім боєзіткнень тривають до цього часу.

На Покровському напрямку з початку доби окупанти здійснили 49 спроб потіснити українських захисників із займаних позицій у районах населених пунктів Шахове, Маяк, Родинське, Мирноград, Новоекономічне, Червоний Лиман, Промінь, Балаган, Новопавлівка, Лисівка, Покровськ, Котлине, Удачне, Молодецьке, Новомиколаївка, Філія, Дачне. Сили оборони стримують натиск противника та відбили 39 атак.

На Олександрівському напрямку противник 11 разів атакував поблизу населених пунктів Соснівка, Олексіївка, Нововасилівське, Новогригорівка, Павлівка, Злагода. На даний час триває одне боєзіткнення.

На Гуляйпільському напрямку наші захисники відбили дві атаки ворога в районі Малинівки.

На Оріхівському напрямку українські захисники відбили п’ять атак ворожих підрозділів поблизу Степового, Кам’янського та Степногірська. Авіація противника завдала авіаудару в районі Павлівки.

На Придніпровському напрямку окупанти двічі намагалися просунутись в районі Антонівського моста, один бій ще триває.

На інших напрямках фронту суттєвих змін ситуації не зафіксовано.

Від артилерійських обстрілів з території російської федерації страждають прикордонні населені пункти, зокрема Бобилівка, Кучерівка Сумської області.

Читайте нас в Telegram
«Багато випадків, коли відправляють „десятиденок“» — поблизу Покровська продовжують штурми приреченими піхотинцями
«Багато випадків, коли відправляють „десятиденок“» — поблизу Покровська продовжують штурми приреченими піхотинцями

На Покровському напрямку ворог кидає в бій ледь підготовлених піхотинців і не зважає на втрати.

«Зайшли в тил — і накрили бази»: СБУ показала серію ударів по окупантах на Луганщині
«Зайшли в тил — і накрили бази»: СБУ показала серію ударів по окупантах на Луганщині

Українські підрозділи завдали масованих ударів по місцях базування російських військ у тилу на Луганщині.

Гучно в Криму: уражено місце зберігання ракетних комплексів «Іскандер»
Гучно в Криму: уражено місце зберігання ракетних комплексів «Іскандер»

У ніч на 28 квітня безпілотники підрозділів ССО ЗСУ уразили місце зберігання оперативно-тактичних ракетних комплексів «Іскандер».

«Або тюрма, або фронт»: рф планує набрати до 20 000 іноземців — ГУР
«Або тюрма, або фронт»: рф планує набрати до 20 000 іноземців — ГУР

росія масово вербує іноземців на війну проти України — під тиском і погрозами.

Ворог 10 разів атакував на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ
Ворог 10 разів атакував на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ

Від початку доби на фронті відбулося 59 бойових зіткнень.

«Провізію доставляють дронами»: 128-ма бригада спростувала заяви про нестачу забезпечення
«Провізію доставляють дронами»: 128-ма бригада спростувала заяви про нестачу забезпечення

У 128-й бригаді відреагували на допис про нібито проблеми із забезпеченням.

ВАКАНСІЇ
Кухар, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Водій категорії С

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Санітар

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Заряджаючий, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Снайпер

від 22000 до 22000 грн

Ужгород

Військова частина 3115 НГУ

Стрілець-санітар

від 20100 до 120000 грн

Запоріжжя

415 окремий батальон ЗСУ Запорізька Січ.

--- ---