ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мобільний додаток для військових «Джура» поповнився топографією та умовними тактичними знаками НАТО

5 Травня 2020, 12:34
Мобільний додаток для військових «Джура» поповнився топографією та умовними тактичними знаками НАТО

Безпечна українська альтернатива російським шпигунським програмам – Довідник мобільної аплікації «Джура» отримав важливе оновлення, а саме – поповнився топографією та умовними тактичними знаками НАТО APP-6.

«У ньому ми розширили довідники, додавши довідник APP-6 з стандартом НАТО по умовних позначках, та довідники по топографії»,  – зазначив розробник «Джури» Володимир Пасіка.

Свіже оновлення доступне для завантаження на Google Play.

Довідник з умовними тактичними знаками НАТО APP-6 дає роз’яснення Наказу Генерального Штабу ЗСУ № 274 від 02.07.2016. Метою цього документа є встановлення загальних стандартів умовних знаків для їх використання під час оформлення графічних оперативних (бойових) документів.

Довідник з військової топографії дозволяє легше зорієнтуватися на місцевості, навчитись вимірювати та орієнтуватись за топографічною картою – і це все завжди у твоєму мобільнику.

Як повідомляла АрміяInform, мобільна аплікація «Джура» поповнилась безкоштовними онлайн курсами з кібербезпеки, а  також  візуалізацією 606 Наказу «Про затвердження Правил носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовцями Збройних Сил України та ліцеїстами військових ліцеїв». Наступне доповнення — розділ Соціальний захист військових. Тут зібрані нормативні документи, що регламентують право на грошову допомогу, порядок отримання УБД, пільги військовим та інше.

Також серед важливих оновлень аплікації – довідник поповнився Бойовим статутом Сухопутних військ ЗС України, а саме Частиною ІІІ «Взвод, відділення, екіпаж танка».

А у січні 2020 року мобільна аплікація «Джура» також поповнилась медичним довідником, а також Статутами Збройних Сил України

7
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Новини