У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
Спецпідрозділ БпАК Lasar’s Group НГУ показав кадри знищення російської логістики.
Відео оприлюднили на сторінці підрозділу.
Лише за квітень оператори Lasar’s Group знищили сотні одиниць важкого та легкого транспорту противника.
Саме ці машини окупанти використовують для підвезення особового складу, боєприпасів і забезпечення.
«Ворог використовує його для логістики — перевезення особового складу та боєкомплекту. А це кров війни», — наголошують у підрозділі.
У Lasar’s Group пояснюють: удари по логістиці безпосередньо впливають на ситуацію на передовій.
«Якщо у росіян не буде чим стріляти, українським піхотинцям стане легше тримати позиції. Не буде кому стріляти — ще краще», — зазначають військові.
Підрозділ регулярно працює по цілях на дистанції від 30 до 65 кілометрів.
Фактично під контролем екіпажів перебуває значний тиловий відрізок уздовж усієї лінії фронту — саме там росіяни намагаються ховати транспорт і вибудовувати логістику.
На оприлюднених кадрах — серія уражень із «вибуховими наслідками», як жартують самі бійці.
«Одразу попереджаємо: буде дуже яскраво», — додали у Lasar’s Group.
У ніч на 12 червня противник атакував 117 ударними БПЛА типу «Шахед» (в т.ч. реактивними), Гербера, Італмас та дронами-імітаторами типу «Пародія».
Протягом минулої доби між Силами оборони та російськими окупаційними військами відбулося 241 бойове зіткнення.
Вночі ворог атакував місто Миколаїв. Внаслідок атаки поранено трьох людей — подружжя: 40-річну жінку та 39-річного чоловіка, а також їхню 18-річну доньку.
Зовнішній пілот, оператор безпілотних літальних апаратів у 160 ОМБР
від 20000 до 120000 грн
Деражня
Третій відділ Хмельницького РТЦК та СП
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…