ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Передавала росіянам координати для ударів по Києву — отримала 15 років за державну зраду

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Квітня 2026, 12:41
Молоток судді, ілюстрація
Ілюстративне фото

Громадянку України засуджено до 15 років позбавлення волі за передачу ворогу координат військових об’єктів у столиці.

Про це повідомив Офіс Генерального прокурора.

Передані засудженою дані використовувалися для підготовки та коригування обстрілів Києва.

Прокурори у суді довели, що жінка діяла на замовлення представників фсб рф. Упродовж 2025 року, пересуваючись містом, вона приховано фіксувала об’єкти, визначала їх точні координати та передавала інформацію куратору через Telegram.

Її затримали в Києві під час виконання чергового завдання. У телефоні виявили листування, координати та фото- і відеоматеріали, що підтверджують співпрацю з ворогом.

Вироком Дніпровського районного суду м. Києва її визнано винною у державній зраді та призначено 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Як повідомляла АрміяInform, прокурори Офісу Генерального прокурора скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього депутата міської ради на Одещині. Він підтримував постійний зв’язок із представниками рф, передавав інформацію про суспільно-політичну ситуацію в регіоні та координував діяльність підконтрольних проросійських організацій.

Читайте нас у Facebook
Ворог здійснив масовану атаку на Харків, є постраждалі
Ворог здійснив масовану атаку на Харків, є постраждалі

У ніч на 3 квітня росіяни завдали удару БПЛА по центральній частині міста Харків, внаслідок чого постраждала людина.

Окупанти вдарили авіабомбами по Шостці: загинула жінка, поранені троє людей
Окупанти вдарили авіабомбами по Шостці: загинула жінка, поранені троє людей

Вранці 3 квітня російські війська вдарили керованими авіабомбами по Шосткинській громаді на Сумщині.

На фронті протягом доби відбулось 230 боєзіткнень, найбільше — на Покровському напрямку
На фронті протягом доби відбулось 230 боєзіткнень, найбільше — на Покровському напрямку

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 230 бойових зіткнень.

Генштаб ЗСУ: ворог втратив понад 1200 солдатів за добу
Генштаб ЗСУ: ворог втратив понад 1200 солдатів за добу

За минулу добу російські загарбники втратили 1230 військових вбитими та пораненими.

На передовій не були, а бойові отримували: у Запоріжжі замкомбата організував схему незаконних виплат
На передовій не були, а бойові отримували: у Запоріжжі замкомбата організував схему незаконних виплат

У Запоріжжі завершили розслідування стосовно заступника командира одного з батальйонів, який вирішив заробити на фіктивних бойових виплатах.

ВАКАНСІЇ
Номер обслуги, артилерист

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Інженер радіаційної безпеки

від 17000 до 25000 грн

Київ

11 державний пожежно-рятувальний загін

Начальник групи,військовослужбовець в в/ч А4677

від 21000 до 51000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Санітарний інструктор 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 54000 грн

Степанівка, Сумська область

Командир машини, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Психолог

від 13000 до 13000 грн

Київ

Державна прикордонна служба України

--- ---