ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Зайшов у ворожий тил на 15 км: розвідник «Скелі» врятував бійців, які опинилися в оточенні

Відео Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Березня 2026, 11:58
Розвідник 425 ОШП "Скелі"
Бійців вивів штурмовик "Скелі" на псевдо "Сєдой"

Бійці 425-го окремого штурмового полку «Скеля» прийшли на допомогу побратимам, які опинилися у ворожому оточенні.

Як повідомляється, українські захисники з 30-ї окремої механізованої бригади на псевдо «Логан» та «Глухий» близько року утримували позицію на Краматорському напрямку, охороняючи трасу в бік Слов’янська.

Своєю чергою противник, щоб уникнути додаткових втрат під час штурму, почав їх обходити, внаслідок чого наші воїни опинилися в його тилу.

«Ми добре окопалися. Тобто інженерія була капітальна. Ми довго працювали над цим і дуже важко», — зазначає «Логан».

Зрештою, командування «Скелі» організувало рятувальну операцію, а першим до заблокованих бійців дістався штурмовик з позивним «Сєдой», якому для цього довелося зайти на 15 кілометрів у ворожий тил.

При цьому дорога назад зайняла у них ще цілих три доби, а йти доводилося під обстрілами та постійною загрозою дронів, однак, зрештою, наші герої успішно дісталися позицій Сил оборони.

Докладніше про цю надскладну рятувальну операцію дивіться у відео зі спогадами самих її учасників.

Дочекались слушної миті — бійці 33 ОШП ліквідували одразу вісім окупантів за раз
Дочекались слушної миті — бійці 33 ОШП ліквідували одразу вісім окупантів за раз
Читайте нас в Telegram
Мародерив загиблих, напився, загинув: російський штурмовик нічим не здивував

Пілоти аеророзвідки штурмового батальйону «Морок» 225-го штурмового полку зафіксували російського піхотинця, який порпався у речах загиблих окупантів.

Верба бʼє! Цією ночі у росіян запалали порт на Балтиці і нафтопереробний завод на Волзі
Верба бʼє! Цією ночі у росіян запалали порт на Балтиці і нафтопереробний завод на Волзі

Оператори СБС  в ніч на 5 квітня завдали ударів по порту Приморськ  у Леніградській області та нафтопереробному заводу у місті Кстово Нижнєгородської області.

Штурмовик з броньованим задом: під Покровському уразили дивовижного окупанта
Штурмовик з броньованим задом: під Покровському уразили дивовижного окупанта

Пілоти 46-ї аеромобільної Подільської бригади уразили велику кількість росіян, серед яких було справжнє диво.

«Сваїх нє брасают»: окупанти дронами вбили двох власних штурмовиків, які вирішили здатися
«Сваїх нє брасают»: окупанти дронами вбили двох власних штурмовиків, які вирішили здатися

Пілоти 3-ї важкої механізованої Залізної бригади зафіксували факт вбивства росіянами власних солдатів, які ішли здаватися.

Під Покровськом ворог спробував провести «м’ясний» штурм дронами
Під Покровськом ворог спробував провести «м’ясний» штурм дронами

Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка зафіксували масований дроновий накат росіян.

Демілітарізація на марші: російських танк знешкодили прямо під час стрільби
Демілітарізація на марші: російських танк знешкодили прямо під час стрільби

Оператори батальйону безпілотних систем «Перун» 42-ї механізованої бригади імені Героя України Валерія Гудзя уразили російську «броню» та піхоту.

ВАКАНСІЇ
Діловод, військовослужбовець (Excel, Word, IT)

від 20000 до 60000 грн

Слов'янськ

Військова частина А0693

Радіотелефоніст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП

Командиp міномета, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Охоронник у Службу безпеки України

від 43000 до 50000 грн

Київ

Служба безпеки України

Водій-кранівник

від 21000 до 51000 грн

Новомосковськ

Військова частина Т0940

Помічник гранатометника

від 21400 до 121400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

--- ---