Таку комплексну підтримку родинам, що наразі не знають куди звернутися, буде надавати Регіональний центр соціального супроводу, створення якого започатковано у Збройних Силах. Про…
На Гуляйпільському напрямку українські розвідники захопили в полон окупантів за допомогою озброєного кулеметом наземного роботизованого комплексу.
Про це під час стриму Армія TV розповів начальник групи бойової підготовки 131-го окремого розвідувального батальйону на позивний «Менгель».
Він повідомив, що це вже не перший випадок, коли українські бійці беруть росіян в полон за підтримки НРК.
— Я думаю, кацапи в цей час не думали про те, що саме по ним стріляє, чи то НРК, чи то просто хтось підніс кулемет. Це крупнокаліберний кулемет і хто б по них не стріляв з цього кулемета, цього було достатньо, щоб вони прийняли правильне рішення, — сказав він.
Розвідники використовують наземні роботизовані комплекси під час зачисток населених пунктів і як самостійні бойові одиниці, й у складі груп.
— Позаду цього НРК були наші військовослужбовці, які вже безпосередньо взяли цих бійців під свій вогневий контроль і вивели їх в полон, — пояснив військовий.

Розвідники радіють кожному такому захоплення в полон ворожих солдатів, адже це допомагає збільшити обмінний фонд для повернення додому полонених українських військовослужбовців.
— У нас є групи, які виконують завдання в пішому порядку. Вони виконують розвідувально-пошукові дії в населених пунктах, де противнику завдяки використанню його тактики вдалося інфільтруватися і в якихось місцях закріпитися.
Коли вони проводять ці розвідувально-пошукові дії, давайте назвати їх зачистками, так буде легше, противник виявляється і дуже часто не вдається уникнути вогневого контакту.
Зав’язується бій і противник або стає тимчасово живою силою, або усвідомлює своє становище і приймає рішення здатися в полон. Наші ж воїни відповідно не можуть їм відмовити, оскільки поповнення обмінного фонду теж є важливою справою.
Днями стався обмін, і наші військові, тим паче ті військові, які беруть в полон окупантів, вони теж відчувають певну радість за це, тому що вони розуміють, що вони доклали до цього якусь частку своїх зусиль. Що тут є теж їхній внесок у те, що вертаються наші побратими з полону росіян, — наголосив «Менгель».
Раніше АрміяInform розповідала, як українські дронарі з віртуозною майстерністю захоплюють росіян у полон та показувала, як прифронтові дороги перетворюються на кладовища спаленої техніки.
@armyinformcomua
На Херсонщині протягом минулої доби внаслідок обстрілів рф троє людей загинуло та четверо поранено, серед травмованих — двоє медпрацівників.
У районі Донецького аеропорту 7 березня ракетами ATACMS та SCALP уражено місце зберігання, підготовки та пуску ударних БПЛА рф типу «Шахед».
На Куп’янському напрямку десантники знищили групу російських військових, які намагалися закласти міни у районі Загризового.
Підрозділи ГУР у взаємодії з Силами оборони України зупинили наступ ворога на Запоріжжя у своїй смузі відповідальності.
У Києві внаслідок російської атаки троє постраждалих, пошкоджені об’єкти критичної інфраструктури.
На Олександрівському напрямку воїни розвідувальної групи «CG132» захопили у полон російського загарбника.
робота стрільцем А4267 10 огшбр. висока заробітна плата
від 23000 до 125000 грн
Івано-Франківськ, Івано-Франківська область
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Кропивницький та Область/Без досвіду
від 20100 до 120000 грн
Кропивницький, Кіровоградська область
Таку комплексну підтримку родинам, що наразі не знають куди звернутися, буде надавати Регіональний центр соціального супроводу, створення якого започатковано у Збройних Силах. Про…