ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

До кінця цього року ЗСУ отримають 3 мільйони FPV-дронів — Денис Шмигаль

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Грудня 2025, 10:15

Кількість поставлених дронів зросла майже у 2,5 раза, як порівняти з тим, скільки таких дронів було поставлено торік.

Про це повідомив 24 грудня Міністр оборони України Денис Шмигаль.

«Роль безпілотних систем на полі бою зростає, а отже виробництво інноваційних інструментів війни — наш пріоритет номер один.

До кінця цього року ЗСУ отримають 3 мільйони одиниць FPV дронів, що майже у 2,5 раза більше, ніж було поставлено ЗСУ таких дронів торік.

При цьому переважна більшість безпілотників, які є в арсеналі наших воїнів — вітчизняного виробництва.

Цього року 2,4 млн FPV дронів поставила війську «Агенція оборонних закупівель» Міністерства оборони України. Більша частина з них — безпілотники за прямими контрактами з виробниками.

Ще 200 000 БПЛА військові отримали через ІТ-систему DOT-Chain Defence, яку запустили наприкінці липня.

Також в арсеналі наших воїнів стало більше і наземних роботизованих комплексів. Цьогоріч до підрозділів ЗСУ було поставлено майже 15 000 НРК. Це в рази більше, ніж торік.

НРК виконують завдання з логістики, евакуації, розвідки, мінування та розмінування, патрулювання. Деякі наземні роботи оснащені бойовими модулями, ведуть штурмові та оборонні дії.

Продовжуємо активно працювати, щоб наші воїни мали технологічну перевагу на фронті», — зауважив Денис Шмигаль.

Як повідомляла АрміяInform, Міноборони оновлює систему реабілітації військових.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Сили оборони отримали коптер з рекордною дальністю ураження цілей
Сили оборони отримали коптер з рекордною дальністю ураження цілей

Ударний квадрокоптер «Пташка» українського виробництва допущений Міноборони до експлуатації та вже активно застосовується захисниками.

«Прогнози погоди» призвели до судових вироків адміністраторам Viber-спільноти, де попереджали про роботу груп оповіщення
«Прогнози погоди» призвели до судових вироків адміністраторам Viber-спільноти, де попереджали про роботу груп оповіщення

12 серпня 2025 року Новоархангельський районний суд Кіровоградської області оголосив вирок у кримінальному провадженні щодо двох місцевих жителів.

Над Чорним морем збили російський корабельний гелікоптер
Над Чорним морем збили російський корабельний гелікоптер

Силами та засобами ВМС ЗСУ над акваторією Чорного моря знищено ворожий корабельний протичовновий вертоліт Ка-27.

Бригади ТрО переходять на уніфіковану структуру з посиленою безпілотною складовою
Бригади ТрО переходять на уніфіковану структуру з посиленою безпілотною складовою

Усі бригади територіальної оборони переходять на уніфіковану структуру з посиленою безпілотною складовою.

Один проти тринадцяти: історія бійця, який у бою під Дебальцевим знищив 13 ворожих піхотинців
Один проти тринадцяти: історія бійця, який у бою під Дебальцевим знищив 13 ворожих піхотинців

Свій позивний «Тринадцятий» він отримав, коли під час одного з боїв в часи АТО він знищив тринадцять ворожих піхотинців.

Організатори підуть під суд: ліквідовано 10 «ухилянтських схем» у різних регіонах України
Організатори підуть під суд: ліквідовано 10 «ухилянтських схем» у різних регіонах України

Служба безпеки та Національна поліція заблокували десять нових схем ухилення від мобілізації та затримали організаторів оборудок.

ВАКАНСІЇ
Дизеліст-електрик

від 21000 до 21000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Санінструктор

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Водій, механік технічного обслуговування

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Командир відділення, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Медсестра/Медбрат

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

Командир стрілецького взводу

від 20000 грн

Київ

Військова частина А7039

--- ---