ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Два бліндажі знищили, два штурми відбили — на Харківщині окупантам зробили гаряче

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Грудня 2025, 9:39

Бійці 3-ї важкої механізованої Залізної бригади спочатку знайшли та уразили укриття ворога, а потім відбили його спроби прориву.

Відео бойової роботи було оприлюднене 23 грудня на каналі бригади.

«По-справжньому зимовий холод швидко опановує мальовничі простори Харківщини, які були, є та завжди будуть вбивчими для російських окупантів. Підтвердження тому — у літописі бойової роботи Залізної бригади.

Десь серед соснових лісів аеророзвідка виявила два ворожих бліндажі. Швидко злетіли FPV-дрони та спалили до біса. Це здобич екіпажів групи Crazy Cats механізованого батальйону, а також батальйону безпілотних систем «Гатило».

Хоча погода погіршується, не припиняються ворожі штурми. В неділю, 21 грудня, в районі села Дворічанське загарбники двічі намагалися продавити позиції стрілецького батальйону.

Зав’язалися важкі стрілецькі бої. Після першого штурму наші піхотинці влаштували вогневу засідку та за допомогою дронів відстежували просування московитів.

У підсумку мінімум троє окупантів знищені, обидві атаки захлинулися», — прокоментували відео в бригаді.

Як повідомляла АрміяInform, бійці 3-ї важкої механізованої Залізної бригади продемонстрували  роботу дронів і взаємодію безпілотників з піхотою.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Прогнози погоди» призвели до судових вироків адміністраторам Viber-спільноти, де попереджали про роботу груп оповіщення
«Прогнози погоди» призвели до судових вироків адміністраторам Viber-спільноти, де попереджали про роботу груп оповіщення

12 серпня 2025 року Новоархангельський районний суд Кіровоградської області оголосив вирок у кримінальному провадженні щодо двох місцевих жителів.

Над Чорним морем збили російський корабельний гелікоптер
Над Чорним морем збили російський корабельний гелікоптер

Силами та засобами ВМС ЗСУ над акваторією Чорного моря знищено ворожий корабельний протичовновий вертоліт Ка-27.

Бригади ТрО переходять на уніфіковану структуру з посиленою безпілотною складовою
Бригади ТрО переходять на уніфіковану структуру з посиленою безпілотною складовою

Всі бригади територіальної оборони переходять на уніфіковану структуру з посиленою безпілотною складовою.

Один проти тринадцяти: історія бійця, який у бою під Дебальцевим знищив 13 ворожих піхотинців
Один проти тринадцяти: історія бійця, який у бою під Дебальцевим знищив 13 ворожих піхотинців

Свій позивний «Тринадцятий» він отримав, коли під час одного з боїв в часи АТО він знищив тринадцять ворожих піхотинців.

Організатори підуть під суд: ліквідовано 10 «ухилянтських схем» у різних регіонах України
Організатори підуть під суд: ліквідовано 10 «ухилянтських схем» у різних регіонах України

Служба безпеки та Національна поліція заблокували десять нових схем ухилення від мобілізації та затримали організаторів оборудок.

Оператори ССО уразили район базування ЗРС С-400 та об’єкти забезпечення ворога
Оператори ССО уразили район базування ЗРС С-400 та об’єкти забезпечення ворога

Днями підрозділи ССО провели серію високоточних ударів по об’єктах забезпечення ворога на тимчасово окупованих територіях.

ВАКАНСІЇ
Стрілець

від 21000 до 121000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Водій, військовослужбовець

Запоріжжя

Комендатура військових сполучень Запоріжжя

Номер обслуги (ЗСУ) вся Україна

від 20151 до 120151 грн

Вся Україна

116 ОМБр

Лікар-терапевт

Київ

Військова частина А7039

служба в Збройних Силах України

від 20100 до 125000 грн

Лозова, Харківська область

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Черкаси

Військова частина А3177

--- ---