ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Володимир Зеленський заслухав доповідь щодо стратегії розвитку Сил безпілотних систем

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 5 Листопада 2025, 7:37

Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь командувача СБС ЗСУ Роберта Бровді щодо їхнього подальшого розвитку.

Про це він повідомив за підсумками свого візиту до 414 окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра», яка відповідає за ділянку фронту поблизу Покровська.

«Командувач доповів главі держави про структуру, завдання, результати й стратегію розвитку СБС. Вони сьогодні становлять 2 % від загальної чисельності Збройних Сил України та відповідають за 35 % знищень і уражень особового складу й інших ворожих цілей», — розповіли у пресслужбі Президента.

Так, Роберт Бровді поінформував Володимира Зеленського про збільшення чисельності особового складу, підготовку нових екіпажів і підвищення мотивації до служби.

Крім того, під час спілкування з командирами підрозділів безпілотних систем йшлося також про СЗЧ та як повертати військових до служби.

«Окрема увага — власному виробництву дронів і пропозиціям щодо подальшого розвитку Сил безпілотних систем. Пізніше Президент зустрінеться з командувачем СБС, щоб обговорити конкретні рішення», — йдеться у повідомленні.

Президент також подякував бійцям за захист України та масове знищення ворога.

«Пишаюся тим, що ви робите щоденно. Сили безпілотних систем, ви як командири, особовий склад — це, напевно, одна з головних складових майбутньої армії України. І, безумовно, одна з важливих складових нашої сучасної армії», — підкреслив глава держави.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
У Міноборони повідомили про концепцію розвитку підводного розмінування в Україні

У Міноборони повідомили про концепцію розвитку підводного розмінування в Україні

Міністерство оборони України провело конференцію «Глибина безпеки — 2025», під час якої напрацьовано рамкову концепцію розвитку підводного розмінування в Україні.

Вивозили пораненого, наїхали на міну — наші штурмовики змогли врятувати побратима

Вивозили пораненого, наїхали на міну — наші штурмовики змогли врятувати побратима

Бійці роти безпілотних наземних систем 92-ї штурмової бригади імені Івана Сірка розповіли про евакуацію пораненого на наземному роботизованому комплексі, що пішла не за планом.

Завдано ударів по російських складах з боєприпасами та «Шахедами» у Донецьку

Завдано ударів по російських складах з боєприпасами та «Шахедами» у Донецьку

Бійці 14-го полку безпілотних авіакомплексів Сил безпілотних систем показали, як їх дрони завітали на склади з боєприпасами та «Шахедами» окупантів у Донецьку.

«Напишіть її ім’я на снаряді» — благодійник з Латвії пожертвував спадщину від сестри нашим пілотам

«Напишіть її ім’я на снаряді» — благодійник з Латвії пожертвував спадщину від сестри нашим пілотам

Бійці 412-ї бригади Nemesis Сил безпілотних систем розповіли про латвійця, який передав свій спадок від покійної сестри на боєприпаси та попросив в її пам’ять написати ім’я на снаряді.

«У мене 19 вильотів на день»: як чемпіон України з Dota 2 нищить окупантів на фронті

«У мене 19 вильотів на день»: як чемпіон України з Dota 2 нищить окупантів на фронті

До повномасштабного вторгнення боєць із позивним «Дубас» був чемпіоном України з Dota 2, а тепер здійснює десятки бойових вильотів щодня і до тисячі запусків за місяць.

ЄС посилив санкції санкції проти тіньового флоту рф — Верховна Рада

ЄС посилив санкції санкції проти тіньового флоту рф — Верховна Рада

Європейська Рада запровадила санкції проти п’ятьох фізичних осіб та чотирьох організацій, причетних до підтримки тіньового флоту росії та схем отримання доходів.

ВАКАНСІЇ

Начальник групи психологічного супроводу та відновлення

від 26000 до 126000 грн

Львів, Львівська область

Механік радіолокаційної станції

від 20100 до 120100 грн

Коломия, Івано-Франківська область

Бойовий медик у ЗСУ

від 20000 до 120000 грн

Самбір, Львівська область

Військова служба

від 50100 до 130100 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Розвідник-мінер

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Стрілець, військовослужбовець (вся Україна).

від 20277 до 120277 грн

Запоріжжя, Запорізька область

--- ---