Розпочавши службу Україні на посаді командира 1-го Волинського корпусу Армії УНР фаховий військовий зріс до служби у Генеральному штабі Дієвої Армії, а в підсумку обійняв посаду Військового…
Від початку доби між Силами оборони та російськими загарбниками відбулося вже 82 бойові зіткнення. Найбільше ворожих штурмів зафіксовано на Покровському та Олександрівському напрямках.
Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ з оперативною інформацією станом на 16:00 24 жовтня.
Одну атаку ворога наразі відбили українські захисники на Північно-Слобожанському і Курському напрямках. Також противник завдав авіаудару, скинув одну КАБ, здійснив 89 обстрілів, зокрема три — із реактивних систем залпового вогню.
На Південно-Слобожанському напрямку ворог сім разів атакував позиції українських захисників поблизу Вовчанська, Одрадного, Бологівки та Кам’янки, два бойових зіткнення тривають. Від ударів КАБами постраждала громада Харкова.
На Куп’янському напрямку відбулося три боєзіткнення, окупанти намагалися просуватися в районах Степової Новоселівки та у бік Піщаного.
На Лиманському напрямку загарбницька армія атакувала сім разів поблизу населених пунктів Карпівка, Середнє, Мирне та Шандриголове. Сили оборони успішно зупинили чотири спроби просування противника, бої тривають.
На Слов’янському напрямку ворог намагався прорватися в районах Серебрянки та в бік Дронівки, три атаки відбили наші оборонці.
На Краматорському напрямку противник атакував позиції Сил оборони в районі Виїмки, отримав відсіч.
На Костянтинівському напрямку сьогодні загарбник шість разів намагався йти вперед у районах Щербинівки, Русиного Яру та в бік Предтечиного.
На Покровському напрямку з початку доби окупанти здійснили 28 спроб потіснити українських захисників із займаних позицій у районах населених пунктів Никанорівка, Маяк, Родинське, Червоний Лиман, Новоекономічне, Промінь, Лисівка, Покровськ, Удачне, Горіхове та Дачне. Сили оборони стримують натиск противника та відбили 24 атаки.
Сьогодні на Олександрівському напрямку противник 18 разів атакував поблизу населених пунктів Зелений Гай, Філія, Олександроград, Соснівка, Новогригорівка, Вербове, Олексіївка, Вишневе та Нововасилівське. На даний час триває два боєзіткнення.
На Гуляйпільському напрямку наступальних дій ворога не зафіксовано. Авіація противника завдала ударів бомбами по Нечаївці, Андріївці та Братському.
На Оріхівському напрямку українські захисники відбили три атаки ворожих підрозділів поблизу Степового та в бік Новоандріївки й Новоданилівки.
На Придніпровському напрямку три спроби окупантів просунутись у районі Антонівського моста закінчились для них невдачею. Також ворожа авіація завдала авіаударів по Садовому.
На інших напрямках фронту суттєвих змін ситуації не зафіксовано.
@armyinformcomua
На Олександрівському напрямку доволі динамічна активність росіян. Противник зараз застосовує свою традиційну тактику — малих піхотних груп. Проте є і «байкерські» штурми.
Часом українські воїни наводять на російських солдатів такий жах, що ті від страху воліють одразу самоліквідовуватись.
Колумбійським найманцям, завербованим рф на війну проти України, наказано вбивати мирних мешканців.
До суду скеровано обвинувальний акт проти так званого «політексперта» Кирила Молчанова з пропагандистського пулу поплічника кремлівського режиму Віктора Медведчука.
Торське звільнили від росіян. Штурмові групи очистили село на Лиманському напрямку, поблизу Серебрянського лісництва. Під час операції бійці 425 штурмового полку «Скеля» ліквідували близько сотні окупантів, а частину взяли в полон. За словами самих полонених, вони сиділи по підвалах без води та їжі. Тепер у Торському майорить український прапор.
У Збройних Силах України розгортають «Імпульс». Це цифрова система обліку військовослужбовців. І фундамент для майбутньої цифрової екосистеми оборонного сектору.
від 20000 до 190000 грн
Вся Україна
23 ОМБр
Розпочавши службу Україні на посаді командира 1-го Волинського корпусу Армії УНР фаховий військовий зріс до служби у Генеральному штабі Дієвої Армії, а в підсумку обійняв посаду Військового…