Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Новобранець на позивний «Малий» уклав «Контракт 18‒24» із 411-м окремим полком безпілотних систем «Яструби» після того, як переглянув сюжети проєкту «Школа мужності» від «ТрО Медіа».
Про це він розповів у сюжеті на каналі Територіальної оборони ЗСУ.
— Мене всі називають «Малий», бо я наймолодший тут з хлопців. Мені 21 рік. Подивився проєкт «ТрО Медіа» «Школа Мужності» — дуже сподобався, надихнув працювати над собою і тепер я тут. Я уклав «Контракт 18‒24» із 411 полком безпілотних систем, — сказав він.
Про проєкт «18‒24» та можливість укласти контракт з 411-м полком «Яструби» новобранець дізнався від друга, а потім подав заявку на сайті підрозділу.
— Спочатку дізнався через свого друга, подав заявку у них на сайті, пройшов співбесіди та підписав контракт. І зараз вже місяць знаходжусь тут, проходжу курс базової військової підготовки, — розповів «Малий».
БЗВП та інструкторами військовослужбовець задоволений і вже готується виконувати бойові завдання як оператор FPV-дрона.
— Все подобається. В нас хороші інструктори, хороші командири, тому, в принципі, все дається більш-менш легко. В принципі, все добре. Далі буду виконувати вже свою роботу як оператора FPV, — каже контрактник.
Нагадаємо, «Контракт 18‒24» — це добровільна ініціатива, що дозволяє українцям у зазначеній віковій категорії приєднатися до Сил оборони України на один рік.
Проєкт пропонує гідну фінансову винагороду в розмірі 1 млн гривень, професійний бойовий вишкіл за стандартами НАТО та соціальні гарантії, яких не дає жодна цивільна професія.
Раніше АрміяInform розповідала, як у 93-й бригаді «Холодний Яр» показали бойове хрещення розвідників контракту «18–24».
На Гуляйпільському напрямку ворог змушений залучати до атак морських піхотинців та десантників.
Окупаційні російська армія збільшує кількість авіаційних ударів по Україні, не маючи бажаних успіхів на фронті.
Пілоти 9-го батальйону «Кайрос» 414-ї бригади безпілотних систем «Птахи Мадяра» уразили російський зенітно-ракетний комплекс «Бук-М1».
Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову сьогодні з Папою Римським Левом XIV.
За даними слідства, 1 квітня близько 13:30 на вул. Патона у Львові інспектор Львівської митниці смертельно поранив 52-річного військовослужбовця.
3 квітня противник завдав комбінованого удару по критичній інфраструктурі України із застосуванням ударних БПЛА, ракет повітряного та наземного базування.
Звязківець
від 55000 до 125000 грн
Слов'янськ
Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….