ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Вдень, по цивільній інфраструктурі» — Президент показав наслідки російського удару по Дніпру

Важливо Відео Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Вересня 2025, 18:15

Президент України Володимир Зеленський відреагував на новий удар російських окупаційних сил по Дніпру у вівторок, 30 вересня.

Коментуючи цей черговий воєнний злочин рф, глава держави зазначив, що внаслідок атаки противника постраждала цивільна інфраструктура та понад 10 осіб.

«Зараз рятувальники та всі комунальні служби, екстрені служби працюють у Дніпрі після удару російських дронів по місту. Просто нахабний удар — вдень, по цивільній інфраструктурі. Станом на цей час відомо, що понад 10 людей постраждали. Кожному надається необхідна медична допомога», — розповів він у себе у соцмережах, оприлюднивши кадри з наслідками ворожого удару.

У зв’язку з цим Володимир Зеленський знову заявив про необхідність посилення тиску на кремлівський режим.

«Кожним таким ударом росіяни знову й знову доводять, що сильний тиск на них потрібен. Доводять те, що санкції світу проти росії мають стати значно боліснішими для агресора. І що ми всі разом у Європі маємо побудувати надійний захист від російських дронів і ракет, щоб жодна країна не була наодинці проти цієї загрози. Спільні дії потрібні. Лише спільними й сильними діями можна здолати цих терористів», — підкреслив Президент.

Як повідомляла АрміяInform, за словами очільника Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака, внаслідок російського удару постраждали 15 осіб, одна людина загинула.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Уражено район зосередження ОТРК «іскандер» у Криму та інші цілі ворога
Уражено район зосередження ОТРК «іскандер» у Криму та інші цілі ворога

Підрозділи Сил оборони України 5-го та у ніч на 6-е березня завдали серії уражень по військових об’єктах противника.

Грабував та імітував розстріли: на Сумщині засуджено «гауляйтора» Боромлі
Грабував та імітував розстріли: на Сумщині засуджено «гауляйтора» Боромлі

До 10 років ув’язнення заочно засуджено самопроголошеного коменданта, який грабував та знущався з місцевих жителів під час окупації Сумщини.

Уражено склади на окупованих територіях та пункт управління БПЛА на російській території
Уражено склади на окупованих територіях та пункт управління БПЛА на російській території

Підрозділи Сил оборони України 4-го та у ніч на 5-е березня завдали ураження низці важливих об’єктів противника.

З частини до Європи: на Львівщині затримали ділків, які пропонували військовим олінклюзив
З частини до Європи: на Львівщині затримали ділків, які пропонували військовим олінклюзив

У Львівській області викрили двох осіб, які організували втечу військовослужбовця для виїзду за кордон.

Підтверджено ураження двох російських фрегатів у Чорному морі — Генштаб ЗСУ
Підтверджено ураження двох російських фрегатів у Чорному морі — Генштаб ЗСУ

Фрегати чорноморського флоту рф  «адмірал ессен» та «адмірал макаров» були пошкоджені під час атаки 2 березня.

Військам окупантів поставили задачу окупувати Донеччину до початку літа
Військам окупантів поставили задачу окупувати Донеччину до початку літа

Про це йшлося на зустрічі Президента Володимира Зеленського з командирами 11-го й 19-го армійських корпусів.  

ВАКАНСІЇ
Оператор РЕР

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

Третя окрема штурмова бригада ЗСУ

Інспектор прикордонної служби

до 20100 грн

Рівне

Державна прикордонна служба України

Медична сестра, анестезист відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії

від 20000 до 120000 грн

Десна (Чернігівська обл.)

Військова частина А4302

Бойовий медик взводу

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Кулеметник (військова служба за контрактом)

від 50000 до 124000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

Служба в Силах Оборони за контрактом, стрілець

від 20100 до 120000 грн

Вінницькі Хутори, Вінницька область

--- ---